Bez dolap kabinimi bitirdim yardımlarınızı bekliyorum..

Kankalar son durum bu kabinde yarında gidip giriş çıkış tuvalet fanlarından alıcam biri 100 biri 120 lik. Şimdide tohumları saksılara atıcam.Sizce başka eksiğim gediğim varmıdır durumlar nedir üstadlar değerlendirirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• 929708BF-4B4D-4F49-8C06-8C4E0863DCA7.jpeg
    929708BF-4B4D-4F49-8C06-8C4E0863DCA7.jpeg
    384.6 KB · Görüntüleme: 155
Kanka bez dolap içini acil durum battaniyesi dısınada strafor yaptım 500 falandır yani belki okadar bile değil

MarijaneyTR

Doktor
inşallah bro bakalım nasıl olacak. 2 tohum catladı 1 tohum catlamadı 3 gün oldu ama onuda aldım topraga ama yanlışmı yaptım bilmiyorum. Bu arada biraz su verdim ama ne kadar vermem lazım şu zamanda onu tam çözemedim
Kanka ben bugüne kadar hiç tohum patlatıp toprağa gommedim direk toprağa atiyorum 4 günde selam veriyor dairesel şekilde yarim çay pardagi ver yeterli . Üstünede pet koy içine fısfıs yap hep nemli kalsin pete delik açmayı unutma

Kanka ben bugüne kadar hiç tohum patlatıp toprağa gommedim direk toprağa atiyorum 4 günde selam veriyor dairesel şekilde yarim çay pardagi ver yeterli . Üstünede pet koy içine fısfıs yap hep nemli kalsin pete delik açmayı unutma
Kanka 1 bucuk litre kola şişesini kestim üst tarafını koydum kapagıda açtım daha mantıklı gibi geldi ama tabi acemiyim daha. Fotoda var kanka eğer yanlış yapmışsam mantıksızsa düzeltebilirim. Bu arada şu dönemde ph ayarı yapmalımıyım.içme suyu verdim ph 8 di

higthead

Jolly Green
Dostum ellerine kollarına sağlık güzel setup kurmuşssun. Bu arada karbon filtre kullanıcaksan çıkısı 120 yanı 200m3 yapma 300m3 yap ki karbonu bağladığında 200m3 lere düşücek giriş çıkışın dengede dursun. 200m3 lugu cıkıs kullanırsan ve karbon baglarsan gırıs 100m3 cıkısında 200den 100m3 de düşer dengesizlik yaratır iklimde.

Dostum ellerine kollarına sağlık güzel setup kurmuşssun. Bu arada karbon filtre kullanıcaksan çıkısı 120 yanı 200m3 yapma 300m3 yap ki karbonu bağladığında 200m3 lere düşücek giriş çıkışın dengede dursun. 200m3 lugu cıkıs kullanırsan ve karbon baglarsan gırıs 100m3 cıkısında 200den 100m3 de düşer dengesizlik yaratır iklimde.
Yok bro koku sorunum yok ondan kullanmayacam karbon filtre. Teşekkür ederim tavsiyelerin için

Necrogoat2

Yeni üye
Dostum çadırını çok beğendim bol hasatların olsun tam planladığım şeydi aklımdaki tek eksik parça yansıtıcı folyoydu senden belki cevap alabilirim o yansıtıcı folyoyu nereden temin ettin yada ismi yada markasını @AygirJACK

Ü

Üye silindi 22113

Guest
Dostum çadırın gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık yalandan dünya kadar para harcanmıyacağını net olarak gördük ışığın hakkında bilgi verirmisin Dostum mars hydro kaç watt olanı acaba memnunmusun bende almak istiyorum ama arada kaldım şimdiden bol hasatlar diliyorum

Dostum çadırını çok beğendim bol hasatların olsun tam planladığım şeydi aklımdaki tek eksik parça yansıtıcı folyoydu senden belki cevap alabilirim o yansıtıcı folyoyu nereden temin ettin yada ismi yada markasını @AygirJACK
Bro acil durum battaniyesi olarak geciyor ama biraz arkadan ışık geciriyor ben straforu yeşil aldıgım için ondan üstüne 1 part daha kapladım şimdi geçirmiyor

Dostum çadırın gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık yalandan dünya kadar para harcanmıyacağını net olarak gördük ışığın hakkında bilgi verirmisin Dostum mars hydro kaç watt olanı acaba memnunmusun bende almak istiyorum ama arada kaldım şimdiden bol hasatlar diliyorum
Bro teşekkür ederim gerçekten güzel oldu. Daha önce arkadaştaydı benim ışık gayet iş görüyor 2 bitki için benimkisi ts1000 olan yani 150w

Ü

Üye silindi 22113

Guest
Bro teşekkür ederim gerçekten güzel oldu. Daha önce arkadaştaydı benim ışık gayet iş görüyor 2 bitki için benimkisi ts1000 olan yani 150w
2 bitki photo mu automu dostum photo ise direk bu ışığı alıcam şuan için 3 günlük bebeklerim var benimde 2 tane 80x80x180 kabinde bakıyorum ışık olarak torch led kullanıyorum şuan için sıkıntı yok ama ileride nasıl olxak görücez iyi bir ışığa ihtiyacım var

2 bitki photo mu automu dostum photo ise direk bu ışığı alıcam şuan için 3 günlük bebeklerim var benimde 2 tane 80x80x180 kabinde bakıyorum ışık olarak torch led kullanıyorum şuan için sıkıntı yok ama ileride nasıl olxak görücez iyi bir ışığa ihtiyacım var
Bro auto bakıyorum ben zaten ilk growum. Daha önce arkadaştaydı benim ışık o photo yapıyordu ama gayet işe yarıyodu hiç sıkıntı çekmedi bebekler. Yabancı forumlarda face’te falan bu ışıkla 2 3 photo yapan çok gördüm ben ama tabi sana kalmış. 2 tane bu ışıktan 7 tane 6 tane yapanlarda var

Ü

Üye silindi 22113

Guest
Bro auto bakıyorum ben zaten ilk growum. Daha önce arkadaştaydı benim ışık o photo yapıyordu ama gayet işe yarıyodu hiç sıkıntı çekmedi bebekler. Yabancı forumlarda face’te falan bu ışıkla 2 3 photo yapan çok gördüm ben ama tabi sana kalmış. 2 tane bu ışıktan 7 tane 6 tane yapanlarda var
Anladım dostum çok teşekkür ediyorum Allaha emanet ol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ***** ****** ** *** ** *** ****** ******* ******* ********* **** ******** ********
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ***** * **** * **** * ****** hahahaha ****** ********** ** ****** *** ***** *** ** hahahaha *** ******** ****** ******* ******* *****
    ***** ***** ***** ********* ***** hahahaha ****** ** *** ** *** ****** ******* ******* ********* **** ******** ********
    ********* hahahaha* ******* **** ******* ******** hahahaha * ***** *****
  • G gardastohumlazim:
    ***** ******** *** *** ******** ****** hahahaha** ********* *** hahahaha* **** ***** *******
  • G gardastohumlazim:
    ***** ******* ******** hahahaha****
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
    ***** ********* ********* ***** ******** ******** ********* ***** hahahaha ****** **
    ****** ******* ***** ***** ******** * * **** ** ****** ******* ******* ***** ***** ********* ********* ***** ******** ******** ********* ***** hahahaha ****** **
    hahahaha* ********
    ***** *** ****** ********* ********** ** **** ********* *** hahahaha* ********* ******* ****** **** hahahaha *** ***** ****** *** ******* ******* **** ****** *******
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha **
  • G gardastohumlazim:
    *** *** ******* ******** *** hahahaha**** *** ****** ***
    ***** **** ********* ** *** *** ******* ******** *** hahahaha**** *** ****** ***
  • G gardastohumlazim:
    **** **** ** ******* hahahaha
  • G gardastohumlazim:
    ** *** **** hahahaha
  • G gardastohumlazim:
    **** ** ******** ** ****** *** ** * ****** ****** **** ***** ******** ******
  • G gardastohumlazim:
    psychdelicman psychdelicman: ******** ***** ***** ****** *****