Bez Dolap İçin Alternatif Dış Kılıf

ebitar

Yeni üye
Selam kankalar, 160x100x65 bez dolaba deniz tutkalı ile 1cm folyolu polietilen kapladım. Her ne kadar 1cm olsa da her açıdan bir kalınlık oluşturdu ve bez dolabın kendi kılıfı bir kaç zorlamayla yırtıldı, çokta kalitesiz bir malzemeden kendisi malum.

Aklımdaki yöntem son çare olarak terziye uygun ölçüde cırtlı bir kılıf diktirmek ama sizlerin de pratik ve kolay yollu malzeme-ürün önerilerinizi bekliyorum kankalar.

Ekli dosyalar

• 6.jpg
    6.jpg
    226.9 KB · Görüntüleme: 104

ebitar

Yeni üye
Yok yansıtıcı düz, foto malzemenin kalınlığını göstermesi açısından böyle sağda görünen kılıfın kendisi kafa karıştırmasın :D

Ekli dosyalar

• 4.jpg
    4.jpg
    296.1 KB · Görüntüleme: 82

ebitar

Yeni üye
Kanka ölçüleri belirleyerek terzimde ışık geçirmez kumaştan tamamen amaca uygun güzel bir kılıf diktirdim, maliyeti 200 tl ye geldi kılıfın. Diğer alternatiflere bakıp parayı boşa harcama ver ölçüleri terzi yapsın.

Woppy

Ordinaryüs
Knk direk duvar kaplama kagıdıyla kaplasaydın daha iyi olurdu ve yenilikçi dururdu.

ebitar

Yeni üye
Duvar kaplama kağıdı geçici olurdu tahminimce nereden baksan gene onun da maliyeti aynı hesaba gelecek 10 mt den hesaplasan. Ortamda sıcaklık sorunu olduğundan içini de polietilen ile kaplamıştım, gene kılıfta mümkün mertebe ısıyı muhafaza edecek bir şey olmalıydı. Dediğinde doğru aslında diğer şartların tam olduğu yerde duvar kağıdı da mantıklı hareket.

Sonne

Kıdemli Üye
Kanka ölçüleri belirleyerek terzimde ışık geçirmez kumaştan tamamen amaca uygun güzel bir kılıf diktirdim, maliyeti 200 tl ye geldi kılıfın. Diğer alternatiflere bakıp parayı boşa harcama ver ölçüleri terzi yapsın.
Biz terziye selam versek haneye 200 yaziyor. Bu ucuzluklar nerede yaa kafayi yicem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********