BEYLER SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.

Dshh

Üye
200w cob ledin altinda 2 auto olur mu? Bir tane daha 200w lık cob ledim var fakat sıcaklık sorun olur diye kullanamıyorum kabinin kaç dereceye kadar yolu var

Merhaba herkese, Biobizz'in base gübreliri var elimde, AN serisinden çiçeklenme dönemi için destek olsun diye gübre sipariş edeceğim bid bud b-52 falan. Biobizz organik gübre sanırım ikisi birlikte kullanılınca bir sorun olur mu ? Bilen kullanan varsa yardımlarını bekliyorum

200w cob ledin altinda 2 auto olur mu? Bir tane daha 200w lık cob ledim var fakat sıcaklık sorun olur diye kullanamıyorum kabinin kaç dereceye kadar yolu var
Kabinde en üst 27 en altsa 19 kadar sıcaklık görmesi lazım 200 w yeter yetmez değil havalandırma iyiyse ben olsam diğer ledide yakardım bitkiye sonuçta ne lm o kadar hasat

Merhaba herkese, Biobizz'in base gübreliri var elimde, AN serisinden çiçeklenme dönemi için destek olsun diye gübre sipariş edeceğim bid bud b-52 falan. Biobizz organik gübre sanırım ikisi birlikte kullanılınca bir sorun olur mu ? Bilen kullanan varsa yardımlarını bekliyorum
Ayrı sulamalarda ver kanka tek sulamada kokteyl yapma

Salınımlı vantilatörü evlatların üstüne gelicek şekilde yukarıdan aşağıya doğru konumlandırıp, çalıştırmak yaprakların aşağı salık duruma geçmesinde etken midir?

Salınımlı vantilatörü evlatların üstüne gelicek şekilde yukarıdan aşağıya doğru konumlandırıp, çalıştırmak yaprakların aşağı salık duruma geçmesinde etken midir?
Bu soru ucu açık
Ne kadar güçlü hava veriyor
Fan Ne kadar yükseklikte
Fan dönüyormu sabitmi
Bitkiye vereceğin üfleme gücü ne kadar olucak eğer fanın dönüyorsa çok sorun olmaz

Dshh

Üye
kardeşim selamlar...benim bir sorum olacak..kaliteli bir toprakta birden fazla yetiştirme yapılırmı??yani şöyle sorayım daha önce kullandığım ve hasat aldığım toprağa tekrar tohum atıp tekrar hasat alabilirmiyim yoksa her yeni growa yeni toprakmı??
Ben daha önce kullandığım biobiz allmix toprağa flush atıp tekrar kullandım şuan grow devam ediyor, aynı genetikten yeni aldığım plagron batmix toprakta yetiştiriyorum eski topraktaki yeni topraktakine 4-5 gün gelişim farkı attı

KomsomoL

Yeni üye
Merhaba 2.el Marshydro fc 4800 alıcam alırken neye dikkat etmem lazım. Bun ışıkları. Sahtesi filan oluyormu

He aynen kanka doğru bilgi satıyorlar ama korkmaya deymez admlar küçük balık istemiyor sen grow kentten veya magic planttan 20 bin 30 binlik bin alış veriş yap 3 ay sonra alırlar

Rhymestein

Yeni üye
He aynen kanka doğru bilgi satıyorlar ama korkmaya deymez admlar küçük balık istemiyor sen grow kentten veya magic planttan 20 bin 30 binlik bin alış veriş yap 3 ay sonra alırlar
4-5 bin ₺ lik alışveriş yaptım belli olmuyor o dostum o kahpelerin ayrım yapacağını düşünmüyorum 632 adresinde 30000₺ alışveriş yaptığını zannetmiyorum

4-5 bin ₺ lik alışveriş yaptım belli olmuyor o dostum o kahpelerin ayrım yapacağını düşünmüyorum 632 adresinde 30000₺ alışveriş yaptığını zannetmiyorum
Sen şimdi sitede senin neler alıcağın belli grow varsa gübre ph düşürücü vs vs alırsın 2 5k yı bulur.ama sen çadır, ışık, gübre, saksı vs vs hepsi içinde 30 50k alık alışveriş yaparsan olayı farklı olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
    Mest Mest: **** ******