Beyler bi bakarmasınız Yardımmmm

q_life

Yeni üye
Cvp: Beyler bi bakarmasınız Yardımmmm

KKush' Alıntı:
Baba Haze' Alıntı:
:)))))) gübre yanıgıdır o gübre yanıgı biz yanıldık kankam ......

Bahsettiğim ima buydu bunun adına da  KARI gibi dedikodu diyorlar..Siz sevdiniz bu işi lorel ile hardy..

Konum bi defol git be.yorumun sana kalsın ustaların ustası büyük grow tohumsuz bile yanında halt etmiş sen kralsın 500grm alıyosun hatta 500 ne.o topraktanda rakı yapıyosun.oldumu göğsün kabardımı hadi pis bilgin sana kalsın.gübre yanığıdır gübre

Ü

Üye silindi 257

Guest

q_life' Alıntı:
KKush' Alıntı:
Bahsettiğim ima buydu bunun adına da  KARI gibi dedikodu diyorlar..Siz sevdiniz bu işi lorel ile hardy..

Konum bi defol git be.yorumun sana kalsın ustaların ustası büyük grow tohumsuz bile yanında halt etmiş sen kralsın 500grm alıyosun hatta 500 ne.o topraktanda rakı yapıyosun.oldumu göğsün kabardımı hadi pis bilgin sana kalsın.gübre yanığıdır gübre

oo sen daha ümitsiz vakaymışsın be..

q_life

Yeni üye

KKush' Alıntı:
q_life' Alıntı:

Ümitliletide görüyoruz.senin gibi birine internet harcadığıma üzülüyorum.bak biri bitkimde sararma var yardım diye konu acmış bi tespitte ona yap.bnm konumdan cık

Ü

Üye silindi 257

Guest

q_life' Alıntı:
KKush' Alıntı:

Ümitliletide görüyoruz.senin gibi birine internet harcadığıma üzülüyorum.bak biri bitkimde sararma var yardım diye konu acmış bi tespitte ona yap.bnm konumdan cık

Sende insanlara bok atmaya devam et..Yalancı.

q_life

Yeni üye

KKush' Alıntı:
q_life' Alıntı:

Sende insanlara bok atmaya devam et..Yalancı.

He he napim sinek ilacımı sıkıyım konuya gitmen için.engellemekde yokki engellim seni hadi uzaklaş. Yalanı kim konuşuyo ortada laf yetiştirmekten başka bişey yapmıyosun anan baban sana nasıl dayanmış anlamadım.sokağa atılmaklıkmışsın yaw

Ayrıca lütfen beyler yardım bir bakın gibi konu başlıkları tercih etmeyin konuyu ne kadar kısa öz anlatan kelimeler seçer ve uygun foruma açarsanız başlığı o kadar hızlı ve doğru sonuç alırsınız lütfen ve lütfen forum kurallarına özen gösterelim arkadaşlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ****** ******** ***** ********** ***** ****** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** **** ********** ***** ** ** hahahaha** *****
  • B bongalov:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** *** hahahaha** *****
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ********** ***** ****** ******** ********* ***** **** *** **** *** ******* *** ***** ********* ***** ****** ***** ******** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ********* *** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    +1
  • B bongalov:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** hahahaha*
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ******* **** ** ******* ****** ****** hahahaha ********* ********* ********* ** hahahaha **********
  • Didrug Didrug:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • B bongalov:
    hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    *** ******** ***** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******** hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • B bongalov: