Benim beceremiyorum acaba yapraklarla ilgili sorun

Elif2626

Yeni üye
IMG-20220530-WA0012_copy_685x1218.jpgyaprak.jpgIMG-20220530-WA0011.jpg

boy4.jpgYapraklar bu halde yanma çürüme gibi yada bı hastalık gibi bende çözemedim neden bogle bilgisi olan varmi yada sagliklimi ? 25 gunluk

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka selam, nem 27 cok düşük 60lara cek.

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Nem makinan yoksa ıslak havlu as kanka bitkin verimsiz olur. Havalandirma yok galiba vantilatör sürekli çalışsın.

Elif2626

Yeni üye
Havalandırma set olarak var nem makinem var ben hepsinin en iyisini set olarak aldım vatilotorum de sürekli çalışıyor

dostum hastalık değil fark etmeden koparmışsındır daha minikken neyse o sorun değil 50 tane daha o yapraktan çıkar ama sıcaklıklığı acil 25-28 yap max nemi %80 yap bunun için nem makinesi al çıkış fanına saat tak her 15dk çalışssın 15 dk kapansın ışığı 70 cm çek boya gitsin çıçek yoksa bambaşka sorunlarla karşılacaksın

FANI ÇİÇEĞİN ÜSTÜNE VURMA IŞIGIN ALTINDAN KARŞIYA ÇARPSIN VE EĞİTİME BAŞKA LST YAP TOPPİNG YAP O SAKSIYA DÜMDÜZ UZAMASIN ÇOCUK BİRAZ ARAŞTIR BRE ÇİÇEĞE KADAR IŞIĞI SON 15 GÜN 55 60 CM ÇEKERSIN AMA 70 CM ÇEK BOYA GİTSİN VE EĞİTİM VER KESİNLİKLE SAKSIN BÜYÜK BOŞA GİTMESİN MUTLU ETSİN LSTVETOPPİNG UYGULA 10 TOPPİNG GİDER ORAYA GÜZEL EĞİTİMLE ÇİÇEĞE ALMAK İÇİN ACELE ETME

HE BİRDE KLİMAN YOKSA ÇOK BİŞEY BEKLEME BRO SOĞUK HAVA LAZIM ARTIK OLUR AMA İSTEDİĞİNİ ALAMAZSIN BLOOMDA BÖCEK BASAR ORAYI O SICAKLARDA Kİ ÖLÜRLER ZATEN

Elif2626

Yeni üye
HE BİRDE KLİMAN YOKSA ÇOK BİŞEY BEKLEME BRO SOĞUK HAVA LAZIM ARTIK OLUR AMA İSTEDİĞİNİ ALAMAZSIN BLOOMDA BÖCEK BASAR ORAYI O SICAKLARDA Kİ ÖLÜRLER ZATEN
Lts neoldu nu bilmiyorum ama öğrenirim kilima sipariş verdim 3 gune gelicek setim tamam nem makinam var ışıkla pervanenin arasını dedinizgibi yapicam toprağım biobiiz layt ilaçlı toprak böcek gelicegini sanmıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ********* **** ** ********* ********* ******** ****** ********* hahahaha*** ****** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** ********** ********* ***** ******* *** *** **** ** *** ********* ****** *** **** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ********** *** ****** **** ******** ********* **** ** ********* ********* ******** ****** ********* hahahaha*** ****** *******
  • A aaomer:
    ******* * **** **** ***** **** ********* ******* ******* hahahaha* ******** ****** *** ** hahahaha******* **** ******* **** ***** *** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** ******* ** ******** ********* **** ** ********* ********* ******** ****** ********* hahahaha*** ****** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha***** *** ****** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** *** ****** *** *** **** *** **** ** ******* * **** **** ***** **** ********* ******* ******* hahahaha* ******** ****** *** ** hahahaha******* **** ******* **** ***** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • A aaomer:
    hahahaha ***** *** *** ****** *** *** **** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** **** ******* ***** hahahaha **** ****** **** ****** hahahaha hahahaha
  • Night owl Night owl:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ****** ***** * ***** ********* **** ********** ***** ** ***** hahahaha**** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ******** **** *** ***** ******* ********* ****** *** ****** *** ********* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    * **** **** ****** ****** *** ****** ***** *** ***** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* ***** ***** ** ***** ****** ** ***** * ** ****** *** ****** **** *** *******
  • Night owl Night owl:
    *** *** ***** **** ********** ** ********* *** ******* ****** *** ****** **** *** *******
  • Night owl Night owl:
    ** ***** **** ***** **** ** ****** *** ** *** *** **** ** ******** **** ********** ****** ****** ****** **********
    Night owl Night owl: ** ***** **** ***** **** ** ****** *** ** *** *** **** ** ******** **** ********** ****** ******...