Ben Ne Büyüttüm Böyle Yardım Edin (50w Işık + Normal Su İle)

TheRu

Yeni üye
50w ışıkla büyümez diye birşey yok ama ne kadar büyür orası tartışmalı, hasar düşük olur kesin. Kabinine göre aldığın ışık çok fazla lakin fazla ışık göz çıkarmaz. Sistemi bu kadar ilerletmişken adam gibi genetikli tohum al ona emek ver. Kolay gelsin.

Ocb25

Yeni üye
brom bunun ile 3 aydır uğraşıyorsan şimdi ışık periyodunu 12/12 alabilirsin bakalım nasıl bişeymiş :D

aynen brom yarın alıyorum havayı dışarı atacak fanım yoktu bugün sipariş vercem yarın gelir bakalım neymiş :D ama havalar ısınıyor kabin içi 26 27 e dereceye çıktı ne yapacam bilmiyom.

#Cigâ

Doktor
aynen brom yarın alıyorum havayı dışarı atacak fanım yoktu bugün sipariş vercem yarın gelir bakalım neymiş :D ama havalar ısınıyor kabin içi 26 27 e dereceye çıktı ne yapacam bilmiyom.
kanka o bitki regular olduğu için hayvani bir güce sahip güzel bakmışsın aynı şekilde o hayvani güç ile buralara kadar gelmiş 26 27 derece koymaz ona zaten çıkış fanı taktığın da toparlar derece

Legend86

Müptezel
Maşallah valla nazar değmese bari, 3 ayda olsa acemiliğe göre çok iyi büyümüş, tabi sen burada inceden bilgilenmişsin, okumuşsun, ama okuyupta öldürenleri de gördük

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    **
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
    **** ********** ****** ***** ********** **
  • A ax-b:
    ***** ** ***** ***** hahahaha* ********
  • E ErdemRS6:
    ***** ** ***** ***** hahahaha* ******** ****** ***** *****
    +1
  • E ErdemRS6:
    ***** ****** ********* ********* ********* hahahaha***
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** **** ******* **** **** *******
    +2
  • muadip muadip:
    +1
  • LT Soap LT Soap:
    ******* **** ********** hahahaha** hahahaha* ****** hahahaha ****** ******* ********* hahahaha ******** ********* hahahaha***** ******** *** ***** **** ** ******* ******** *
  • muadip muadip:
    ********* ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** **** ******* **** **** *******
  • LT Soap LT Soap:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** **** ******* **** **** *******
  • LT Soap LT Soap:
    ******** ********* ****** hahahaha****
  • LT Soap LT Soap:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ******* ****** ******* ******* ***** ***** *** ********** ** ***** *****
  • G ganjasevdalısı:
    ****** hahahaha* ******** ******** ******* ****
  • G ganjasevdalısı:
    **** **
  • G ganjasevdalısı:
    ****** *** ****** *** hahahaha** *** **** *****
    G ganjasevdalısı: ****** *** ****** *** hahahaha** *** **** *****