BCN Critical XXL Auto

delelet

Üye
80. gün

flush, hasat zamanıyla ilgili olarak fikri olan kankalar var mı?
şu lanet mikroskopları kullanmayı bi beceremedim, baktığında saydam ve rakı kıvamı trikomlar görünüyor ama kısa süreli bir görüntü yakaladığımdan yüzde kaçı ne durumda öğrenemedim

delelet

Üye
87. gün, flush atam mı?

mikroskopla bakamıyorum bir tane mini bir tane dijital mikroskop var 2sini de kıracam sinirden

kolay kullanımlı bir mikroskop tavsiyesi olan var mıdır kankalar?

Ü

Üye silindi 22832

Guest
eline sağlık.güzel olmuş.hasat için tricom görmek şart gibi.
fotoğraflardan anlaşılmıyor,en boy yükseklik olarak kaç cm büyüdü?

delelet

Üye
sağol kanka, boy 90 en 50 cm olmuş, trikomlar görebildiğim kadarıyla hala şeffaf ama tam bir bölgeye bakamıyorum mikroskop titremesinden belki rakı veya amber kıvamına gelenler de vardır

Hausted

Üye
Kanka üstteki fan yaprakları sararmış baya flush atınca kuruyacaklar daha sonra da sömekler bitki üzerinde kuruyacak o yüzden ben olsam flush atıp kesim hazırlığına başlardım. Eline sağlık sömekler çok iyi gözüküyor.

delelet

Üye
eyvallah kanka ufak ufak sona gelim diyorum ben de, yalnız flush süreci konusunda çok bilgi kirliliği var, bugün diyelim flush attık hemen 3 gün karanlığa mı sokacağız bitkiyi?

gübreli dün verdim, sonrasında 10 gün sade sula diyenler var, flushın amacı zaten gübreden arındırmak değil mi?

delelet

Üye
96. gün kesildi, keserken üzülmedim desem yalan olur onların da bir canı var sonuçta

tüm camiaya yardımları için teşekkürler

Ü

Üye silindi 22832

Guest
eline sağlık. hayırlı uğurlu olsun.kazasız belasız bitti sonunda.
sonuçlar ve gramaj nedir? kafa raporu da isteriz

teşekkürler

delelet

Üye
3 litrelik cam kavanoz

tırtıklamaya başladığınız ve fırında ısıttığınız bitkiyle kürlediğiniz bitki arasında fark var kankalar, önerilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* ******* ******** ********* ********* * ** ****** ***** ****** hahahaha******* **
  • B bouuw:
    *** ***** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** hahahaha** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** hahahaha* hahahaha***** ** *** * * ******* ** ****** hahahaha*** ******** ***** ********* ** * ******* ***** ** ******** * * *** *********
    ****** *** ****** **** ******* hahahaha** ********** *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ** ******** ********* hahahaha**** **
  • M muharremince:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ***** ** hahahaha* hahahaha* ***** ****** ********** **** *** ********* ******* ****** ***** *** *** **** ****** ****** ** hahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    ** **** ********** ****** ****** ****** *
    ***** *
  • psychdelicman psychdelicman:
    ******** ********** ********** ********* *** ******* hahahaha** ** **** * ****** ******* hahahaha****
    ****** hahahaha**** ******** *** ***
  • Z Zaloo:
    ******** ********* **** **** hahahaha ***** ******** **** *** *** ********** hahahahahahahaha ***** ******** ******** ******
  • psychdelicman psychdelicman:
    hahahaha ****** ***** ****** ***** ********* * * **** ****** hahahaha ******* ** ****** **
    psychdelicman psychdelicman: hahahaha ****** ***** ****** ***** ********* * * **** ****** hahahaha ******* ** ****** **