Bazı kızlar gece güzel AK / LEMON

Cvp: Bazı kızlar gece güzel AK / LEMON

KKush' Alıntı:
Baba Haze' Alıntı:
bakıyorum simdi kral.

dostum daha fazla gübre almayı düşünmüyorum elimdeki gübreler yeterli. Sağda uzun olan ak 0 hastalık 0 sıkıntılı aynı ph aynı su aynı miktar. Bi önceki growdada aynı şekilde su kullandım ama teşekkür ederim yorujmlarından dolayı

Kusuruma bakma dostum gördüğüm en olağanüstü bitkiyi yapmışsın eline yüreğine sağlık burdan an az 400 500 gr kuru hasat çıkar..Sen ve senin gibi üstadlar olduğu sürece buranın sırtı yere gelmez.devam..

Ordan 400 gr ciksin 400 gr benden hediye sana kanka:))

KKush' Alıntı:
EvdekiMizah' Alıntı:
Tohumsuz : Barış
Lütfen forumumuza destek olun yukarıda ki içeriği iyice okuyup gerekeni yapın ve mutlaka yaptığınızı belirtin yoksa cezai işlem uygulamak zorunda kalacağız.
@Baba Haze, @KKush

Benim arkadaşla herhangi bir sorunum yok..Baba Haze in dediği gibi yazıldı ve o günde kaldı..Chat açık olmuş olsaydı bu şekilde başlık altında kalacağını da sanmıyorum.Yazdıklarımın hiçbirinde şahsiyete hakaret de yok..Kurnazlık kısmı bana ait olabilir,biraz onu tahrik ettim o da insan olarak tepki gösterdi..Dilerseniz yazdıklarımı silebilirsiniz..Dilerseniz cezada uygulayabilirsiniz..

Baba Haze' Alıntı:
KKush' Alıntı:
Benim arkadaşla herhangi bir sorunum yok..Baba Haze in dediği gibi yazıldı ve o günde kaldı..Chat açık olmuş olsaydı bu şekilde başlık altında kalacağını da sanmıyorum.Yazdıklarımın hiçbirinde şahsiyete hakaret de yok..Kurnazlık kısmı bana ait olabilir,biraz onu tahrik ettim o da insan olarak tepki gösterdi..Dilerseniz yazdıklarımı silebilirsiniz..Dilerseniz cezada uygulayabilirsiniz..

Forumunuza destek oldugumuzu düşünüyoruz, içeriğide okudum. Tartısma kkush dostumla benım aramda  yaşandı küfürler hakaretler onla benım aramda edildi , tabi diğer forum üyelerine verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı ayrıca özür dileriz.  Cezai bir işlem uygularsınız yada silersiniz orası sizin bileceğiniz iş.

Arkadaşlar forumda bazı eksiklikliker teknik olarakta mevcut bunları sürekli gidermeye çalışıyorum maalesef sadece süper modlar konu ve yorum silebiliyor biz silemiyoruz ve ikinizide tutumundan dolayı tebrik ediyorum dediğim gibi katkı için konuyla alakası olmayan polemik küfür hakaret içeren bütün mesajlarınızı kendiniz silmelisiniz şuan ister ceza ister rica diyin harika cevaplar aldım ve yanılmadım edremleriniz için tekrar teşekkürler.

Ü

Üye silindi 257

Guest
Cvp: Bazı kızlar gece güzel AK / LEMON

EvdekiMizah' Alıntı:
KKush' Alıntı:

Baba Haze' Alıntı:
Forumunuza destek oldugumuzu düşünüyoruz, içeriğide okudum. Tartısma kkush dostumla benım aramda  yaşandı küfürler hakaretler onla benım aramda edildi , tabi diğer forum üyelerine verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı ayrıca özür dileriz.  Cezai bir işlem uygularsınız yada silersiniz orası sizin bileceğiniz iş.

Arkadaşlar forumda bazı eksiklikliker teknik olarakta mevcut bunları sürekli gidermeye çalışıyorum maalesef sadece süper modlar konu ve yorum silebiliyor biz silemiyoruz ve ikinizide tutumundan dolayı tebrik ediyorum dediğim gibi katkı için konuyla alakası olmayan polemik küfür hakaret içeren bütün mesajlarınızı kendiniz silmelisiniz şuan ister ceza ister rica diyin harika cevaplar aldım ve yanılmadım edremleriniz için tekrar teşekkürler.

Bahsi geçen tüm mesajlarımı sildim,tekrar özür dilerim herkesden..İnsan olmanın verdiği bazı eksiklikler var malesef..Bazı şeylere anlık tepkiler verebiliyoruz..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** **
  • NE0 NE0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** hahahaha *********
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ** ****** *** *** *** ******* *
  • NE0 NE0:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
    *** hahahaha***** ***** ***** hahahaha**
  • Mordecai Mordecai:
  • NE0 NE0:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ********* **** ***** *** *** **** *** ******* ******* ****** ********* hahahaha******
  • O obeb:
    ******** **** ***** ** hahahaha **
    ****** ******* ** ****** *** *** *** ******* *
    O obeb: ******** **** ***** ** hahahaha ** ****** ******* ** ****** *** *** *** ******* *