Basladik hayırlısı ile

Arkadaşlar buradan öğrendiklerimle başladık bakalım. 2 adet lcd 1 adet blue dream auto.Ilk 15 gün burada daha sonra balkona.Su an 50w led yaktım yeterlimi acaba.Birtane daha 50w var onuda yaksam mı bilemedim.Toprak bio bizz Light mix.

Arkadaşlar buradan öğrendiklerimle başladık bakalım. 2 adet lcd 1 adet blue dream auto.Ilk 15 gün burada daha sonra balkona.Su an 50w led yaktım yeterlimi acaba.Birtane daha 50w var onuda yaksam mı bilemedim.Toprak bio bizz Light mix.
Selam kanka , şu an için 50 w yeter . Saksılari yakınlaştır ışığın altında olsun. 15 gün 24/0 git kanka.

kanka elini lambanın çiçeğinin üstüne koy lambayı indir sıcalık elini rahatsız ediyorsa kaldır.bekle foto atayım sana bende led kullanıyorum

Arkadaşlar iyi akşamlar, kafama birsey takıldı. Ben şimdi bu güzellere 24 ışık verirsem 20 gün sonra balkona alınca dengesi bozulmayacakmı? Acaba ışığı şimdiden güneş gibi mi ayarlamalıyım.

Ph ayarı konusunda sıkıntı yaşıyorum arkadaşlar.Beklemis musluk suyunu olcuyorum 6.4 çıkıyor. Turnusol kağıdı yeşil gibi oluyor yani 7 8 arası.Ph metreyi kalibre ediyorum yine aynısı oluyor.Kalibrasyon sivisi kavanozun kapağı kapalı duruyor.Ozelligini kaybetme ihtimali varmı? Aklıma birtek o geliyor.

Geri kalan her şey yolunda gibi.Birtanesi kendini gösterdi. Şırınga ile 5m civarı ph ayarladığım yada ayarladigimi düşündüğüm su veriyorum.Petleri arada sprey ile islatiyorum.Toprak biraz geç kuruyor gibi geldi bana sanırım yapısından. Durum bu,heyecan dorukta .

Geri kalan her şey yolunda gibi.Birtanesi kendini gösterdi. Şırınga ile 5m civarı ph ayarladığım yada ayarladigimi düşündüğüm su veriyorum.Petleri arada sprey ile islatiyorum.Toprak biraz geç kuruyor gibi geldi bana sanırım yapısından. Durum bu,heyecan dorukta .
Hadi maşallah kanka , güzel geçsin ☺️.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    ******** ****** ****** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ******** ******** ********* hahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ********** hahahaha* hahahaha* ******** ******** ********* hahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* ** * hahahaha ***** ********* *****
  • Night owl Night owl:
    *** *** **** hahahaha* ********** **** ******* ******* ******** ******** hahahaha ******** hahahaha** ********* hahahaha*** ** ******* ****** ******* hahahaha hahahaha *** ****** ********* **** *** **** ********* **
  • D despotdes:
    ****** ***** hahahaha* ********* hahahaha**** ***** ********* ******* **** ***** **** ***** hahahaha ***** *******
  • kkush kkush:
    ******** ****** **** ** ***** ****** ***** ****** *** hahahaha ******** ****** ****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha ****** ********** *** ******** ****** ***** hahahaha ***** *** *** ***** **** **
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    ******** ******** hahahaha ******** hahahaha** ********* hahahaha*** ** ******* ****** ******* hahahaha hahahaha *** ****** ********* **** *** **** ********* ** ******* *** ** ***** ********* ********* ******** hahahaha****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ********* ****** **** ******* ******* ******* ********** ****** hahahaha** ********** ** ******** ** ** ******* **** ** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ** **
  • G ghostt7:
  • G ghostt7:
  • kkush kkush:
    **** *** **** ** hahahaha** *** ***
  • L letheriver:
    ******* ******** ****** ********** * **** **** ******* ******** ***** hahahaha*** ******
  • kkush kkush:
    +1
  • L letheriver:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha* ****** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* ** ******* ****** **** ******* ** hahahaha ***** ******* ***** ****** *******
  • G ghostt7:
    ******** ***** **** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** *** ** * hahahaha****** ******* **** ***** ******* ** **** ****** ** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    **** ******** hahahaha *** ****** ******* *** ********** ********* ** ******** ***** ****** ***** hahahaha* ********* *******
  • G ghostt7:
    **** *** **** ** hahahaha** *** *** ***** ***** **** ******** ********
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ****** ** *** **** ***** ****** ******** ****** ****** *** ***