baskın yemişiz? tehlikede miyiz?!

komutan kubar

Yeni üye
kankamlar merhaba bayadır forumu ziyaret etmiyordum öncelikle herkese geçmiş olsun bir baskın olayı yaşanmış dilerim herkes bu çirkin olaydan yara almadan kurtulabilir. yeşil hareketi engelleyemecekler! sorum şudur: sizce sponsorlardan tohum alışverişine devam etmek riskli midir? bu baskın olayı sadece growkentten alışveriş yapanlara mı oldu ben olayı kaçırdığım için tam anlayamadım nasıl gerçekleştiğini. baskın olayının açıklamasını ve sponsorların güvenilirliği açısından fikirlerinizi belirtirseniz 2 fırt çektirmiş kadar mutlu edersiniz beni.

edit: bayadır forumu ziyaret etmiyordum diye yazdım ama bu ilk mesajımmış. yazmasam da sıkı bir okuyucuydum...

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Growkentbmagicplant topraksu bu üçünden sponsor hakında bilgim yok ordan alanların bişeynolup olmadını şuan alışverişnyapanlar sponsordan kimi 4 güne geldi diyonkimi bir aydır bekliyom cevap vermiyolar diyo odavayrıbi sorunsal karışık durum anlıcan bu gün biri yazmış 4 güne geldi diye

komutan kubar

Yeni üye
Olmaz bişi çek bi fırt ;)
çekelim kankamm
Growkentbmagicplant topraksu bu üçünden sponsor hakında bilgim yok ordan alanların bişeynolup olmadını şuan alışverişnyapanlar sponsordan kimi 4 güne geldi diyonkimi bir aydır bekliyom cevap vermiyolar diyo odavayrıbi sorunsal karışık durum anlıcan bu gün biri yazmış 4 güne geldi diye
teşekkürler kanka bilgilendirmen için <3 en iyisi bir süre beklemek gibi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka toprak ve su kayitlarda yok duyduma göre @nasa kankanin yazigina göre de toprak ve su da bizim otcu sadece growkent ve macigplant var, tabiki en güvenli yol Istanbul´a gidip nakit almak.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yok kanka yok olamazda kenevir tohumu satin almak, bulundurmak kanunen ceza gerektirecek bir durum degil cünki tohumda THC ve CBD gibi uyusturu yok, cezai durum tohumu topraga attigin anada basliyor.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Peki nereden alacan yazdigina inaniyorum ama alternefif önerin var mi. Nereden alacagiz.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kenevir tohumu aktarda bile satiyorlar, ha tohumlar bize yaramaz ama kenevir kenevirdir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Turco: