Baltayı Vurayım mı Beyler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7637
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 7637

Guest
Super Lemon Haze 78.Gününde

https://imgur.com/a/YEE7S72 baltayi vurayim mi yoksa bi kac gun daha beklesin mi ?

Ü

Üye silindi 5544

Guest
bence su falan verme 2 gün daha bekle sonra ışığı kapat 30-36 saat bitkiyi öldür sonra baltayı vur kurusun tabi bu söylediklerim bence :D

köfteci

Yeni üye
Slh için trikomlarda biraz amber rengi olursa tadından yenmez kanka. tavsiyemi sorarsan biraz daha bekle. hasadın bol olsun.

hadi hayırlı olsun kanka ben senin yerinde olsam cuma cumartesi gününe kadar tutup. cumartesi günü karanlığa alıp pazartesi günü keserdim. afiyet olsun

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: Baltayı Vurayım mı Beyler

Bu arada somekler son bi kac gunde sertlesip katilasti bu normal midir cunku 2 gun once somekler baya bi isinmisti o ara bitkilerle ilgilenemedim ortam sicakligi bi 12 saat sicakta kaldi oyle oldu bisey olmaz di mi

desert101' Alıntı:
Bu arada somekler son bi kac gunde sertlesip katilasti bu normal midir cunku 2 gun once somekler baya bi isinmisti o ara bitkilerle ilgilenemedim ortam sicakligi bi 12 saat sicakta kaldi oyle oldu bisey olmaz di mi

12 saatten birşey olmaz bitki son evresini yaşadığı için oluyor ama sen yinede kurutma işlemi bitene kadar havalandırma sistemini ortamın ısısını aynı şekilde koru

q_life

Yeni üye
Bol hasatlar knka güzel duruyor kafasıda güzel olur içtiğin en zehir sigara olr inş.

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Eyvallah beyler cansınız, yapraklarda sıkıntı yoktu zaten ama iskillenmistim keciboynuzu ozunu de verdim artik 2 haftaya party hard  :p :p

Keske diger bitkimde ayakta kalsaydi , pismanim bubba kush yetistirdigime cok uzadi **** bitkisi indica olmasina rahmen bidakine white widow-skunk ya da widow-Slh yapicam auto olucak elimde kalan tohumlardan,
malum yaz gelicek yazin ne icicez **** :D simdiki biter nasilsa yaza, hazir sogukken yapistircam yeni kabin de yapicam diger kabin çöktü cunku devrildi ve bubba kushun butun dallarini kirdi, yeni kabine 1000 tl vermek istemedigimden suntadan marangoza yaptircam kuccukken ciraklik yaptigim marangozda :D Daha iyileri sizin olsun beyler cok cabaladik ilk grow diye sagolum sizler de yardiminizi esirgemediniz basta tohumsuz olmak uzere hepinize tesekkurler, belki bir gun hollanda da 4.20 de hep beraber sigara dondururuz :)

Heyceykip

Yeni üye

Selam bro bendede aynı kızdan var hasat miktarını yada fotoğrafını bekliyorum dumanın bol olsun ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
  • B Chat bot:
  • B Chat bot:
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****