Balkondan odaya geçtim, benim halim nice olur

Poisen

Yeni üye
Üstadlarim, 3 saksı çorbacı kızım balkonda güzel güzel büyürken malesef odaya almak zorunda kaldım. Oda aydınlık fakat direk güneş almıyor. Vaziyet nereye gider ne yapmalıyım nasıl etmeliyim bı yesillendirin beni lütfen.

https://ibb.co/7JpySt3

Daha önce tarlada bahçede outdor bitki yetiştirdim ama Kara düzen yani bu kadar bilgi birikiminden bı haber. Ektim suladim büyüdü içtim. Şimdi balkonda yapayım dedim. Malesef içeri almak zorunda kaldım. Benim bı elimden tütün ya valla emeğim ziyan olacak

Poisen

Yeni üye
İndor tecrübem çok değil, bunlar çiçek döneminde olduğu için 12_12 mi ayarlamaliyim isigi

Poisen

Yeni üye
Dere geçerken at degistirmeyelim, balkona geri alıp biobiz top max artı fosfor vereyim. Yardımcı olan tüm dostlara teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ***** ***** *** ****** ******** ********** * ******** ********** ******** hahahaha ***** ******** ****** hahahaha*** ***** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ******* *** **** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ******** ** **** ******** ***** ***** * **** ** ** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    **
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha hahahaha* ****
    *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    * ** ** ********** ***** *** ***** *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    hahahaha*** ***** ******** **** ****** *****
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** ******** *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
    +1
    hahahaha*** ***** ******** **** ** ******* ***** **** ** **
    +1
    *** ****** ******* **** ******* ***** **** ** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
  • lavrens lavrens:
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* **
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    lavrens lavrens: **** * ******** ******* hahahaha* ******* ** **** ********* hahahaha* ***** ******* ***...