BALKONDA AUTO FLOWER

Vybz Kartel

Müptezel
Birde arkadaşın dediği kushseed den nasıl alışveriş yapıyoruz.sıkıntı oluyormu sectiğimiz tohumlar geliyormu yazarsanız seviniriz
Genelde sorun olmuyor dostum. Forumun % 80 i degenetica.com veya st.kushseed.net sitelerinden alır tohumlarını.

Gönderiler yurtiçi olduğundan sorunsuz eline geçecektir. Bu bazen 3 gün bazen 10 gün sürebiliyor. Ben en son 4 ay önce alışveriş yaptım. Şuanki durumlarını bilemiyorum kanka.... Soru cevap kategorisine bir konu açabilirsin, yeni alışveriş yapan arkadaşlar yazar sana. Yada forumda bu siteler hakkında araştırma yap. Açılmış bir çok konu ve sohbet bulabilirsin.

Genelde sorun olmuyor dostum. Forumun % 80 i degenetica.com veya st.kushseed.net sitelerinden alır tohumlarını.

Gönderiler yurtiçi olduğundan sorunsuz eline geçecektir. Bu bazen 3 gün bazen 10 gün sürebiliyor. Ben en son 4 ay önce alışveriş yaptım. Şuanki durumlarını bilemiyorum kanka.... Soru cevap kategorisine bir konu açabilirsin, yeni alışveriş yapan arkadaşlar yazar sana. Yada forumda bu siteler hakkında araştırma yap. Açılmış bir çok konu ve sohbet bulabilirsin.
Bana bir aydır yollamadılar son durumları bu kushseedin

Leonardo

Yeni üye
Kankalar kush seed den alışveriş yapıyosunuz sanırım feminized tohum alcam ama erkek çıkarmı tohumlar hani ne kadar kaliteli yardımcı olursanız sevinirim

White widow, lemon haze, northern lights gibi auto genetikler 10 derecenin altına düşmedikçe hasat alırsın ama yazın aldığın gibi kaliteli ve fazla olmayabilir.
Şuan with widow iki tane filizlendi balkondaydı bugün havalar soğudu içeriye aldım.kuruyacak gibi oldular üstlerine pet şişe kesip koydum toparladı biraz.içeride bi sorun olurmu sence havasızlık gibi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** **** **** *** *** ********** ********** * ***** ** ********** **
  • kkush kkush:
    hahahaha *** ******** ** ***
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ** ***** ******* *** *** ***** hahahaha **** **********
    +1
  • T thescq:
    ***** **** hahahaha* * ******
  • kkush kkush:
    ***** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ********* ***** ****** ***** hahahaha ** **** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • kkush kkush:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** *** ***** *** ***** ****** ***** ***** *********
    hahahahahahahaha* ***** *** ******** ** ***** ******* *** *** ***** hahahaha **** **********
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha** **** hahahahahahahaha* *****
    +1
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** ******** hahahaha*** **********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    * *** hahahaha** hahahaha hahahaha** ***
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** ***** ****** ****** ******** hahahaha*** **********
    +1
  • kkush kkush:
    **** ******* ******** ****** ******* hahahaha ** **** ** * *** ********** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* **** ******* ******** ****** ******* **
    **** ******* ** ******** ***** ******** ********* ***** ******** **** ******* ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* **** ******* ***** **** ******* ******** ****** ******* **
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ***** ** ****** ******* **** ***** ********* **** ******* *****