Balkon ve gece sıcaklığı

Probis

Üye
Arkadaşlar selam herkese, dün itibar ile 3 adet sponsor mexican airlines auto tohumlarını patlatmak üzeere kağıt havluya koydum .Muhtemelen 1-2 güne toprak ile buluşturacağım.Fakat şöyle bir sorum var balkonda outdoor yapacağım fakat geceleri sıcaklık 14-16 arasında değişiyor gündüz ise 23-25 arası şu anda.Vg dönemi için bu bir problem olur mu? Mesela evin güneş almayan ama ışık alan ve sıcaklığın nispeten 20 derecelerde seyrettiği bir odada 1-2 hafta güçlenmesini beklesem nasıl fikir?

Aynı sorun bendede var şu an,tohumlar pecetede havalar soğudu. Kombiyi açıp camın arkasına alicaz başka yolu yok

Probis

Üye
Sorma ya, yabancı kaynaklarda uzun süre olmasa da 13-14 derecelerde geceler gelişmeye devam edebileceği yazmış.Sanırım ben hiç almıycam içer direkt dışarıdan devam.Bağışıklığı artsın :D

Sorma ya, yabancı kaynaklarda uzun süre olmasa da 13-14 derecelerde geceler gelişmeye devam edebileceği yazmış.Sanırım ben hiç almıycam içer direkt dışarıdan devam.Bağışıklığı artsın :D
Sende sorun olacağını sanmıyorum ama bende 10 derecelere düşecek. Tribe girdim gittim ikitane 50 w beyaz led aldım. İnşallah yeter,konu açıp sordum ama kimse cevap vermedi.Bizim bilmememiz onlara saçma geliyor aslında anlıyorum. Şimdi evde en uygun yeri planlıyorum. Kökler 1cm e yaklaştı. Hem bu ışık olayı iyi gelir belki ilk başta

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    ******* ******* ****** ******** *** ********* ***** **** * ****** ** *** ***** ***** *** ****** hahahaha*** ******* ******** ********* ***** ***** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    **** **** ********* ****** ***** ******** ** ******* ****** ******* ****** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    *** ***** ********* ******* ***** *** ******* ********* hahahaha ****** *****
    hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ***** *** hahahaha *** ****** ******* ******* ******** ******
  • S sharkek:
    ***** ******** ****** ******** ***** ******* ** hahahaha
    hahahaha * ****** ****** ****** ******* ********* hahahaha