Balkon grow yardım

Doggy2xx

Yeni üye
Selam arkadaşlar ilk growum ilk deneyimim baya zor bir süreç oldu benim için çok uzun bir süreçti tamamen geleneksel tarıma bağlı büyüttüm tohumları Nisan gibi ektim hala bekliyorum ama başta çok yanlışlık yaptım bir kere çiçek açtı sonra tekrar durdu ve büyümeye devam etti şimdi tamamen sömeğe oturdular fakat zaman kalmadı bu sömekleri doldurabilecekmi onu düşünüyorum anlayan arkadaşlar bakabilirmi gündüzleri sorun yok güneş artık daha az gibi sadece ama soğumaya başladı memleket batı akdenizdeyim
(Geceleri sıcaklık 12 dereceye kadar düşebiliyor)

Nisanda mı ektin bu çiçeği 6 ay olmuş kanka bir yanlışlık olmasın yanlışlık yoksa da çiçeğin gelişmeyi bırakmış olamamış gibi hasat yapman lazımdı 6 ayda bu saatten sonra birşey olmaz gibi ayrıca merak ettim bence çiçeğin güzel bir büyüklükteydi neden kestin çok merak ettim

Doggy2xx

Yeni üye
Bunlar bu haftaki halleri eski hallerini atacağım çok kötü durumdan çevirdim ama 6 aydır falan topraktalar anca böyle oldular alınırmı buradan hasat ilk deneyimim

Doggy2xx

Yeni üye
Bunlar da ilk halleri ilk çiçek açtıkları hali küçükken açtılar sonra çiçekleri kurutup tekrar büyüdüler hatta orda baya bi bozuldular full tek yaprak yaptılar hiç 5 yaprak yoktu kenevirle alakası yoktu şimdi tekrar son hallerindeki gibi açtılar bunlar neyin peşinde :)

Doggy2xx

Yeni üye
Nisanda mı ektin bu çiçeği 6 ay olmuş kanka bir yanlışlık olmasın yanlışlık yoksa da çiçeğin gelişmeyi bırakmış olamamış gibi hasat yapman lazımdı 6 ayda bu saatten sonra birşey olmaz gibi ayrıca merak ettim bence çiçeğin güzel bir büyüklükteydi neden kestin çok merak ettim
O çiçek benim değil kanka ben benimkileri attım sen ona baksana hepsine küçüklükten itibaren fotoları var

tutankamon000

Yeni üye
Gardaş çiçekler güzel eline sağlık, hasat alırsın ama yaklaşık 45 gün gibi bi süre var, sonra mutlu olursun...

kamil99

Üye
eylül den önceyi unutmalı , bir iki ayda olacak sömekler , bu iki aylık kalan zamanda bas fosforu , atlatmışın zorlukları bol hasatlar

Doggy2xx

Yeni üye
çok teşekkürler gece falan 12-13 derecelere düşüyor bu sıcaklıklarda olur mu sorun yaşarmıyım ha bir de plagron alga bloom alga grow ve micro diye bi marka ph falan yazan bi ilaç var 3ü yeterlimidir yoksa vermem gereken extra bir şey var mı

kamil99

Üye
soğuktan yana bi sorun yaşamazsın , elindeki gübre fazlasıyla yeter , extra çok şeyler yapabilirsin , ustalar daha iyi bilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* ******* ****** ***** ****** **** ******
  • B Bboy:
    +1
  • B Bboy:
    ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha********* ********* hahahaha* *** ***** ********** ***** **** *** ******* *******
    ****** ***** ********* ****** **** ** *** ********* **** hahahaha hahahaha* ***** *** ********** **** ****** **** ** ***** **** ********* ****** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    ** ***** ***** *** *** ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ********** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** hahahaha* ***
  • ax-b ax-b:
    **
  • Narkotik Narkotik:
    **** ****** ********* ***** ******* ******* ****** **** ****** ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* **
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** *** ********* *** ******** ******* **** ******** ******* ******* ** ** **** ****** ********* ***** ****** **** *** hahahaha** * hahahaha ******* ******** *** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** *** ***** hahahaha ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** **** ***** ***** ****** * ******* *** **** **** ***** ****** ******* ******* ****** ******** ********* *** ******* * ***** ********* *** **** **** ****** * ******* * ***** hahahaha***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ** ****** ******** **** **** **** ***** **** ******* *** *** **** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ** ***** ******* ***** ** ******* ******** ****** ******** ** ** ******** ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** *** ********** *** * hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    ******** ** ***** ***** ***** ********** ** * ** ***** ******* ****** * * ****** **********
    Night owl Night owl: ******** ** ***** ***** ***** ********** ** * ** ***** ******* ****** * * ****** **********