Baştan sona yetiştirme rehberi

S3yl3rd

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba baştan sona yetiştirmeyi ogrenebilecegim bildiğiniz kaynaklar varmı ? Malzemeler (ışık çadır vs.) ve kurutma işlemlerine kadar otcudede vardi, videoları kaldırıldı yakın zamanda. Bildiğiniz rehber varsa önerirseniz iyi olur forumdada vardır da ben bulamadım iyi günler

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Bu forumda aradigin butun bilgiler var kanka okuyarak bulabilirsin

R

Ripley'sOG

Guest
Esrar genelden başlıyorsun kanka sirayla okumaya 1 duman alıyorsun bi konu okuyorsun 1 duman 1konu 
acigar.gif

ne yazik ki video kadar ayni anda barındırırmiyor ama daha zengin fakat konu konu bilgiler var ayrica burdan merak ettiğin konunun sözcüğünü yazarak ulaşabilirsin. TIKLA
Tohumsuz Esrar ailesine hoşgeldin,grow hayatinda başarılar!
party.gif

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
yapicaz yapicaz liste liste herkesin kolayca okiyabilcegi bir ansiklopedi yapmaya basladik Ripley kardesimle beraber zamani gelince forumla paylasicaz linkini. Su an icin Ripleyin dedigi  gibi forumdaki konulardan ve youtubedaki vidyolardan vs biseyler kapmaya calis anlamadigin yerleride gel bize sor burda chatte veya konunun altinda.

R

Ripley'sOG

Guest
TohumsuzEsrar' Alıntı:
yapicaz yapicaz liste liste herkesin kolayca okiyabilcegi bir ansiklopedi yapmaya basladik Ripley kardesimle beraber zamani gelince forumla paylasicaz linkini. Su an icin Ripleyin dedigi  gibi forumdaki konulardan ve youtubedaki vidyolardan vs biseyler kapmaya calis anlamadigin yerleride gel bize sor burda chatte veya konunun altinda.

+1

Merhaba arkadaşlar bana auto ve disilestirilmis tohum hakkında  bilgi arıyorum forum da .
Kısa ve öz olarak yeni basliycak biri olarak ilk deneyim hangisi olmalı sizce .
2.sorum ise auto bitki 4 aya kadar da cikabiliyomus doğru mu .
Disileştirilmis tohum 90 gün mü dur

Salo

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar torbacıdan aldığımız sigaradan çıkan tohum ile bitki elde edebilirmiyiz. Sistem hazır sadece tohum yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** *** **
    Emmy Emmy: ***** ** *** **