BİTKİNİZİ ÖLDÜRMEDEN DEFALARCA HASAT ALMAK!

Bitki yetiştiriciliği, veya diğer adı ile ‘grower’ hobi amaçlı veya kişisel bir amaç ile yapıldığı uğraş alanlarından biridir. Çoğu growerlerin temel bilgiler üzerine geliştirdikleri pek çok farklı teknikler bir çok deneyimler ile alanlarına devam etmektedir. Bir çok teknik veya bir kulvar içerisinde geliştirilen bir çok teknikler mevcuttur. Dijital platformlarda TOHUMBANKALARI, GROW UYGULAMALARI, ve formlar,siteler gibi platformlarda çok bilgi ve doldurulmuş eklenmiş bilgiler mevcuttur. Geçerliliği ve verimi tam karşılık bulunamayan bilgiler ile growlamak istenilen hasatı alamamak veya growunuzun enkaz altında kalması gibi durumlar hiç hoşumuza gitmeyebilir.

Genel bir bakış attığımızda, uğraş içinde olduğumuz şey aslında bir bitkinin metobolizmasını ve evrim süreçlerini belirli metot ve gübreleme, eğitimler ve teknikler ile uyguladığımız bir olaydır. Bazı kişiler bu durumun üstüne gidip bir çok teknik geliştirmişlerdir. Sizlerden CANNABONSAİ’ den bahsedeceğim, ayrıca yanında ek olarak ‘BİTKİ KÖK HAKİMİYETİ VE GÖRSELLİĞİNDEN’ bahsetmek yerine, bu iki metot’u tek bir eğitim üzerinde kullanmayı öğreteceğim elimden geldiğince.

CANNABONSAİ nedir. CANNABONSAİ yabancı gelmeyen japon bitki sanatının suşlar üzerinde uygulanmanın türemiş bir terimidir. Kısaca bonsai tekniği çok yıllık ve uzun vadeli bir eğitim, bu eğitimi kısa döngüsü sınırlı bitkiler üzerine gerekli teknikler ve bitkiyi ağır strees altına alarak durumu bonsai sanatına çevirmenin bir yolu mümkün. Adım adım sizlere kendi uyguladığım yollardan bahsedeceğim.

PurpleSezi

Yeni üye
İşte ilgi alanım.. uzun süredir bonsai sanatı ile ilgileniyorum ve sadece cannabonsai denemek için bu foruma geldim.. takipteyim

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Pro konuyla alakası yok ama senin şu gübreleme olayını anlatırsan çok makbule geçer Coco da hersulama hergun biseyler anlatıyordun chat te bir iki yakaladım anlatımlarını fakat tam anlayamadim sana zahmet şunu bı aciklarmisin Coco da nasıl yapıyor hergun gübre verip nasıl yakmiyosun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    S Süperot54: **