Büyüme Sorunu

ispermecet

Yeni üye
Selam brolar! Öncelikle herkese sağlıklı günler ve bereketli hasatlar diliyorum.
Yaklaşık 20 gün önce Auto Cheese'i Biobizz Light toprakla buluşturdum. Esas yapraklar çıkıncaya kadar 230w+375w tasarruflu lamba ile 18/6 periyodunda ışıklandırdım. Sıcaklık ve nem ideal seviyelerde fakat 20. günün sonunda büyümesi fotoğraflardaki gibi:

https://imgur.com/a/PXLh57B
https://imgur.com/a/zBxdCrU

Cevaplar ve çözüm önerileri için şimdiden teşekkürler.

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Işık yetersiz olabilir kanka 2 günlük gibi bitkilerin kücük kalmislar cok normalde 5 gun sonra pistil cikartmaya baslamasi lazimdi cok bi verim bekleme bu bitkilerden elinde tohum varsa 400w bi cob led alip bu bitkileri atip ona devam et

ispermecet

Yeni üye
Bu biraz keyifsiz olunca iki tane daha ektim (Grand Daddy Purple). Onlar 3. günündeler boyları bunu geçti ve bebek yaprakları çıktı. Elimde 400w halojen lamba var. Kaçıncı günden sonra 400w'ye geçmeliyim?

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Büyüme Sorunu

o ışık da uzar gider onlar büyüyemezler. rüzgarda yoksa fan yan yatarlar

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Cvp: Büyüme Sorunu

ispermecet' Alıntı:
Bu biraz keyifsiz olunca iki tane daha ektim (Grand Daddy Purple). Onlar 3. günündeler boyları bunu geçti ve bebek yaprakları çıktı. Elimde 400w halojen lamba var. Kaçıncı günden sonra 400w'ye geçmeliyim?

10. Gun ver

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
  • G Grkm3000:
    ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
    ********** ** **** ** ***** ******** *** ********* ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
  • G Grkm3000:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ******* ****** **** *** ***** ********* ********** ****** ******** **********
  • SOBABORUSU SOBABORUSU:
    ** ****** hahahaha **** ******** ******** ******** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha*** *** ******** ****** ** ******** *** ******* **** ******* ****** ******* ****** ******* ******* ******* *******
    Night owl Night owl: hahahaha*** *** ******** ****** ** ******** *** ******* **** ******* ****** ******* ******...