Büyümüyor!! Yaprak Sararması ve Yaprak uçları Kuruması

Antepli027

Yeni üye
15 20 gün önce topragını değiştirdim ve daha büyük kaba aldım o günden beri büyümüyor lütfen yardımcı olur musunuz?
Hiç gübre kullanmıyorum su ve arada bazen şekerli su veriyorum ilk kez yetiştiriyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka kusura bakma ama koymussun kizlarin en narin yerine :) Sekerli suyu nerden ögrendin biliyorum ama hic bir ise yaramaz. O cürüyen yapraklari kes azot potasyum fosfor ver bitkine bak nasil cosacak bilmiyorsan bu elementleri @Odin3479 sor yada @OttoMan47 ikise cok iyi.

LvbelC5

Kıdemli Üye
Harbi yazık olmuş nargilemin dediği gibi şekerli suyu unut çöp metod o olmuş yaprakları kurmuş yerlerinden kes indoor pack al gubreni ver bitki kendine gelsin yada gübre yapmayı öğren bişey yap böle ölmesin garibim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sen sadece su ile yasabilir misin? Bitkin de yasamaz deyam et böyle 3-5 güne kalmaz tamamen koyarsin kizlarin en yarin yerine. A.m..a kast ettigim narin yer.

Antepli027

Yeni üye
Kanka kusura bakma ama koymussun kizlarin en narin yerine :) Sekerli suyu nerden ögrendin biliyorum ama hic bir ise yaramaz. O cürüyen yapraklari kes azot potasyum fosfor ver bitkine bak nasil cosacak bilmiyorsan bu elementleri @Odin3479 sor yada @OttoMan47 ikise cok iyi.

Dediğiniz elementleri biliyorum ama bitkiye nasıl uygulayacam konusunda hiç Bi fikrim yok söylediğiniz arkadaşlardan yardım isteyecem tşk ederim ilgilinin için..

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka şekerli su Bitkini çöp eder yapma. Saksın kaç lt ise 2 katı suyla flush at yani yıka toprağını. Sonra azot takviyesi yap. Isırgan otu, yeşil çim, çay posası, kahve telvesi. Hepsi azot içerir

Antepli027

Yeni üye
Kanka şekerli su Bitkini çöp eder yapma. Saksın kaç lt ise 2 katı suyla flush at yani yıka toprağını. Sonra azot takviyesi yap. Isırgan otu, yeşil çim, çay posası, kahve telvesi. Hepsi azot içerir
Azot takviyesi için uygulama nasıl olacak direk çay posasını topragın üzerine ne kadar miktarda koymam gerekiyor? Herhangi başka Bi işlemden geçirmek gerekiyor mu bu dediğiz ürünleri

OttoMan347

√SEFİR√
Azot takviyesi için uygulama nasıl olacak direk çay posasını topragın üzerine ne kadar miktarda koymam gerekiyor? Herhangi başka Bi işlemden geçirmek gerekiyor mu bu dediğiz ürünleri
YouTube gir ısırgan otu gübresi yaz çıkar. Çay posası 1 demlik çayın artanını toprağa karıstır havalı toprak oluşumu sağlar. Aloe vera bulabilirsen 3 4 büyük yaprak parçalayıp 2 lt suda 1 gün beklet suçlayarak ver, 1 lt suya da içindeki jeli 1 çorba kaşığı kadar suya ekle iyice çalkala sprey yardımıyla 2 3 günde bir yapraklarına yağmur gibi yağdır spreyle

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dediğiniz elementleri biliyorum ama bitkiye nasıl uygulayacam konusunda hiç Bi fikrim yok söylediğiniz arkadaşlardan yardım isteyecem tşk ederim ilgilinin için..
Kanka balik tozu veya pismemis baligin bizim yemedigimiz kisimlarindan fosfor gübresi yapabilirsin,muz kabugundn potasum gübresi ayrica kalsiyum ve magnezyum, bunlarin gübresi nasil yapilir organik olarak evde hepsi yotube de var. Birde sana asagida gönderdigim ingilizce linki oku, google sana tercüme eder. Gübre vermen sart.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ** ** **** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******* hahahaha ********** ***** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ** ***** hahahaha*** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******* ******** ******** ** ******** ******* ** *** ***** ******** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ** ** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    içiciadam içiciadam: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...