Büyük Yeni Yıl Çekişine Davetlisiniz Kankalar

Ü

Üye silindi 25700

Guest
avcının biri avcılar kahvesinde genç avcılara anılarını anlatmaktadır..
"geyik tam tepedeydi koşarak yanına yaklaştım tüfeğimle nişan aldım ve tek fişekte geyiği aha boynuzlarının arasından vurdum,sonra tuttum geyiği kaldırdım bacaklarını omzuma aldım.."
akabinde avcının cep telefonu çalar ve avcı gençlere..
"çocuklar ben konuşayım siz nerde kaldığımı hatırlatırsınız" der..avcı konuşmasını bitirir ve gençlerin yanına döner..
- ee çocuklar nerde kalmıştık?
+ abi en son bacakları omzuna almıştın..
- ha sonra verdim yarraaı verdim yarraaı..

Çekilişe katılıyorum(öğrenciyim gübre alamadık burdan çıkarsa ilk gördüğüm arkıma bitane sarıcam)

Ü

Üye silindi 27172

Guest
adamın biri bir bankaya girmiş ve bankadaki görevli kadına:

- "a.ına koyduğumun bankasında boktan bir hesap açtırmak istiyorum" demiş. kadın bir anda böyle bir laf beklemediği için şaşırmış, afallamış...

- "afedersiniz anlayamadım beyefendi, tekrar eder misiniz?" diye sormuş. bunun üzerine adam yine: - "a.ına koyduğumun bankasında boktan bir hesap açtırmak istiyorum" demiş.

kadın çok bozulmuş ve:

- "aman beyefendi, lütfen sözlerinize dikkat edin ve ne istediğinizi kibarca söyleyin!" demiş. adam da hiçbir değişme yok, aynı lafı tekrar tekrar söylemiş... en sonunda kadın dayanamamış ve "ben sizi müdürümün yanına götüreyim de, derdinizi ona anlatın!" demiş.

müdürün yanına gitmişler, adam yine aynı şekilde müdüre isteğini iletmiş. müdür:

- "beyefendi, elemanım son derece haklı. bu şekilde konuşursanız korkarım size yardımcı olamayacağım, lütfen niye böyle konuştuğunuzu söyler misiniz?" bunun üzerine adam:

"ağzına s.çtığımın sayısal lotosundan en büyük ikramiye bana çıktı ve bunu a.ına koyduğumun bankasında boktan bir hesap açtırarak değerlendirmek istiyorum!" demiş...

bu lafı duyan müdür eliyle kadını işaret ederek bağırmış:

"ve bu ****** size yardımcı olmuyor, öyle mi?

kdr

Yeni üye
-hiç mi kafan güzel olmadı ?
-oldu abi
-şimdi sana o kafayla bu kafa arasındaki farkı anlatalım :)

-SUS / HUSH (kısa film izlemeyenler vardır belki )

00burak0096

Yeni üye
Nasreddin Hoca’nın evine tüccar arkadaşı misafir olmuş. Hoca ona mantı pişirip getirmiş. Arkadaşı acele edip mantıyı hemen ağzına atınca boğazı yanmış. Boğazının yandığını belli etmemek için başını tavana doğru dikmiş ve yanmanın etkisi gidince de başını tavandan indirmeyip sormuş:

– Hocam bu tavanı ne zaman yaptınız.

Hoca hemen:

– Boğazına ateş düştüğü zaman, demiş
—-—---------------///

Katılıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    * *** ********* ** **** ***** **** hahahaha***** ***** hahahaha** ***** ***** *** **** *****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ** ******** ****** ***** ** ***** hahahaha * ***** * *** ********* ** **** ***** **** hahahaha***** ***** hahahaha** ***** ***** *** **** *****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** ********* ********* ****** ***** ******* ******* ******* *** *** **** ***** ** **** ***** ***** ****** **** *******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** ******** ******** ***** ***** ****** * ********* ********* **** ****** ** ******** ****** ***** ** ***** hahahaha * *****
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ***** * **** ***** *** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ***** ******** ****** ****** ***** *** ******* ****** ***** ********* ********* ****** ***** ******* ******* ******* *** *** ****
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** ********** ** ** **** ** ********* ****** ***** ***** * **** ***** *** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** hahahaha ***** ******** ******** ***** ***** ****** * ********* *********
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha ***** ***** ******
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** hahahaha*** **** ** ******* *** **** ****** ****** ****** ******* ***** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** **** ** hahahaha*** ** ******** ***
  • TabldotLife TabldotLife:

• Night owl Night owl:
    **** ***** **** * ** ****** ***** ***** ****** **** ******** **** **** ********** ********** ******* **** **** ******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ** **** **** *** hahahaha**** ******** hahahaha*** **** ** ******* *** **** ****** ****** ****** ******* ***** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** hahahaha*** **** ** ******* *** **** ****** ****** ****** ******* ***** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ****** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • 2 2008Grower:
    *** ***** ****** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha** ******** ******** *** ******* ******* *** **** **** ******** hahahaha*** **** ** ******* *** **** ****** ****** ****** ******* ***** *******
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* ******* ** *** ****** ******* ******** *** **** ** hahahaha*** ** ******** ***
  • 2 2008Grower:
    ***** ********** ****** ****** **** **** ******** ********* ****** *** ********** ******** **
    2 2008Grower: ***** ********** ****** ****** **** **** ******** ********* ****** *** ********** ******** **