Büyük Yeni Yıl Çekişine Davetlisiniz Kankalar

Bektaşi başına ne gelirse ''allahtan'' dermiş.
Birgün bir külhanbeyi bu bektaşinin ensesine sağlam bi tokat patlatmış, sonra bektaşi arkasını dönünce külhanbeyi;
-Hayrola ne bakıyosun? allahtan.. demiş
Bektaşi -eyvallah evlat.. Bende allahtan olduğunu biliyorum ama hangi pezevengin eliyle yaptırdı diye merak ettim ona baktım..

oznustn

Yeni üye
Delikanlı çalıştığı şirketin mektuplarını postalayacaktı. Postacı mektuplardan birisini tartıp; "Bu çok ağır!" dedi. "Biraz daha pul yapıştırmamız lazım."
Delikanlı:
Abi!” dedi. "O zaman daha ağır olmaz mı?” :D:D

Bi daha sensizlige dayamam diyen eski sevgilim, yeni motorcu sevgilisiyle 7 ayını kutluyor :D

Bende tır ehliyeti aldım. Yakında cook uzaklara gidicem. Biraz ağır başlı olsaydı, askeriyede gozum arkada kalmasaydı, beraber gidebilirdik.
Komik değilmiş kusura bakmayın. Harmanım bi süredir. Belki komik bi foto eklerim

Hocaam

Üye
Temel ikametgat için muhtara gitmiş muhtar sormuş:
- Doğum günün ?
Temel :21 Aralık.
Muhtar : Hangi yıl ?
Temel : Her yıl :)
Bende katılıyorum genetik tohum bana çıktı bile

southlives

Yeni üye
Hay **** işten çıkıcaktım tam da aktivite gireceğime burada fıkra yazıyorum.Her neyse kısa kesicem.
Bir gün uçakta bir Alman bir Fransız bir İngiliz seyahat ediyorlarmış.
Alman dönmüş demiş ki;
-Ula yine mi siz ?
Ben de katılmak istiyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
  • ax-b ax-b:
    ******* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
  • T Turco:
    ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
    T Turco: ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * ****...