Büyük Yeni Yıl Çekişine Davetlisiniz Kankalar

'KRAL VE SOYTARI'
Canı Sıkılan Kral bir gün Soytarısını çağırır ve; -"Soytarı, bana öyle bir Hata yapki, Özürün Kabahatinden Büyük olsun. "der. Soytarıda -"Tamam" der. Aradan bir kaç gün geçer. Kral Sarayda Merdivenlerden çıkarken Soytarı kralın arkasından yanaşıp Kalçasını eller. Kral hiddetlenip arkasına dönmüş:
-"Ne Yapıyorsun Soytarı" demiş. Soytarıda cevap Hazır:
-"Pardon Kralım. Sizi Kraliçe Zannettim"

Ü

Üye silindi 31738

Guest
2022 senesinide geride bırakırken siz dostlarımla tekrar bir yılbaşı çekilişi yapmanın zamanının geldiğini farkettim. Önümüzdeki senenin hepimize sağlık, mutluluk, huzur , para ve hepsindende önemlisi bol cigaralı geçmesi dileğiyle inşallah. Bu çekilişte hediye kazanacak şanslı kişi sayısı 40. Sizi şanslı köfteler.

2023 Senesi Tohumsuz Yılbaşı çekilişinde ;

1 kişiye drkarbonfiltre.com dan FULL Karbonfiltre seti
Hazir set icerik;
× Dr.Aktif karbon filtre
× Dr.Vortice lineo kanal tipi fan
× Dr.flexible hava kanali
× Dr.Karbon Filtre Koruma Elyafi
× Dr.karbon Filtre askisi
× Yanmaz Aliminyum Bant

1 kişiye gardensgarage.com dan 5000tl degerinde alışveriş çeki
2 kişiye gardensgarage dan 2500tl degerinde alışveriş çeki
5 kişiye gardensgarage.com dan 1000tl degerinde alışveriş çeki

20 kişiye terrapower.bio dan başlangıç gübre seti
içerik 4x 250ml gübre

11 kişiye degenetica.org ve st.kushseed.net sitelerinden 5 adet autoflower veya photoperiod genetik tohum.
( kazanan istedigi genetigi belirliyebilir )

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken bu konu altına bir fıkra bırakmanız. Üşenenler çekilişe katılıyorumda yazabilir ama üşenmeyin güleriz ;)
Çekilişe sadece 21 Aralık 2022 den önce hesap açan hesaplar katılabilecek.
Çekilişe katılmak için son tarih 7 Ocak.

Bol şans kankalar.
selamlar tohumsuz kanka selamlar famıly yavru vatandan ben de bir fıkra bırakayım hem yazılı hem vıdeolu umarım şansımız fıkradaki gibi olmaz okumaya üşenenlere sesli video gönlümde karbon sette hepimize bol şans ıhtıyaç sahiplilere çıkması dileğiyle saglıcakla kalın

fıkra: Çok şanssız bir adam varmış üstelik tek taşagı varmış bir gün uçaga binmiş uçak arıza yapmış düşmek üzereymiş bir kişinin altlaması gerekirmiş kura çekmişler o çıkmış adam kabul etmemiş tekrar çekmişler yine o çıkmış bunu tekrar tekrar yapmışlar ve hep bu adam çıkıyormuş ve adam demişki bir soru soracam bilirseniz atlarım demiş yolcular tamam demiş adamın sorusu ; Benim taşaklarımla karşıdakı admanın taşaklarının toplamı kaçtır demiş
yolcular;gülerek 4 demiş
adam çıkarmış tek taşak karşıdaki adam çıkarmış 4 taşşak :D bu da benden olsun gardaşçıklarım.Herşey gölümüzce olsun bol dumanlar.
videolu fıkra: https://streamable.com/yqkzn5

BUDA BUGUNE BI ANI FOTOSU OLSUN: https://imgyukle.com/i/JmiNzU https://imgyukle.com/i/JmiOfH https://imgyukle.com/i/JmiXSA

Temel camiide ibadet halindeyken içeri bir izbandut misali yapılı bir adam girer.
Cemaate bağırarak;
Varmı ulan bırda beni dövecek adam!!
Temel atılır öne dışarı çakarlar koyamet koparcasına sesler gelir ve adam camiden içeri girip Japonya Karate der. Ertesi gün yine aynı herkes ibadette temel de orada aynı adam yine girer seslenir ;
Varmı ulan burda beni dövecek adam!!! Temel yine atlar ortaya beraber çakarlar dışarı yine bam güm sesler gelir adam içeri girer ve Çin Kung fu der. Ertesi gün yine herkes camide adam gelir aynı şekil bağırır çağırır Temel yine atlar ortaya dışarı çakarlar adam Temeli yine komposto eder içeri girer Kore Aikido der sözüm ona her seferinde farklı bir teknikle Temeli patates esip keyifleniyordur. Derken yine bir gün Temel cemaatle camide tevekkül şekli filan adam yine içeri girer varmı ulan karşıma çakacak bir baba yiğit??!! Temel atılır tekrar ortaya dışarı çakarlar tek bir DIRKŞ ses gelir bütün cemaat birbirine meraklı bakışlarla birbirine bakarken bizim Temel içeri girer;
TOYOTA KRİKOOOO!!!!

Cumburlop

Yeni üye
Öncelikle merhaba.Foruma yeni kayıt oldum.Bu ilk postum.Gariban grow,gariban grow nereye kadar.Günümüz şartlarında takdir edersiniz ki ekipman almak zor.Gerçekten ihtiyacı olan insanlar için güzel bir etkinlik olmuş.İhtiyaç sahibi olarak çekilişe katılıyorum.Bir fıkra da benden gelsin =)

Günün birinde iki fahişe genelevde penis boyu konusunda tartışırken anlaşmazlığa düşmüşler. Biri demiş ince uzun iyi, diğeri demiş kısa kalın iyi.İnce uzun iyi kısa kalın iyi derken genelevin sahibi polis çağırmış.Polis duruma müdahale etmiş.Ve sormuş ; "Olay nedir?". Demiş "valla memur bey ben diyorum ki ince uzun iyi, bu diyor ki kısa kalın iyi" karar ver demiş hangisi daha iyi? "Ben neye karar veriyim ya" demiş polis.Falandı filandı derken bunların tartışma devam etmiş.Bunlar birbirinden şikayetçi olmuş.Olay mahkemeye kadar gitmiş.
Mahkemeye çıkmışlar.Hakim sormuş; "sizin davanız nedir?"
Kadınlardan biri : "Hakim bey biz 20 yıldır bu işte çalışıyoruz ben diyorum ki ince uzun iyi bu diyor ki kısa kalın iyi.Hangisi daha iyi olduğuna sen karar vereceksin" demiş
Hakim böyle bir şeyle karşılaşınca şaşırmış "ulan ince uzun mu iyiiiiii kısa kalın mı iyi" diye kara kara düşünmeye başlamış.En sonunda sinir olup vurmuş tokmağı masaya.Davayı 10 gün erteliyorum demiş ve ilk oturumda bir karar vermeyerek, mahkemeyi ileri bir tarihe ertelemiş.Hakim evde kara kara düşünüyormuş "ince uzun mu iyiii kısa kalın mı iyi" diye kara kara düşünüyormuş adam.Hakimin karısı sormuş; Herif sende bir kaç gündür bi haller var neymiş senin sorunun ya anlat da bilelim demiş.Hakim "sen anlamazsın çok önemli bir davaya bakıyorum karışma bana ya" demiş.Karısı "belki bildiğimiz birşeydir söyle hele belki yardımcı olurum". Hakim "Lan sen ne anlarsın demiş bağırmış buna". Mahkeme tarihi yaklaşmasına rağmen hakimin kafasında net bir karar oluşmamış.En sonunda kafası bozulmuş bir ufak rakı açmış.Karısı en sonunda dayanamamış sormuş "Herif anlat hele ya nedir şu dava belki bildiğimiz birşeydir yardımcı oluruz bir yardımımız dokunur."
"Valla karı bildiğin gibi değil.Kafayı yedim düşünmekten.2 tane genelevde çalışan fahişe geldi.Biri dedi ki ince uzun iyi, diğeri dedi ki kısa kalın iyi.Ben ne biliyim hayatımda daha önce penis mi yedim demiş.Kara kara düşünüyorum,artık bi karar vermem lazım mahkeme gününe de az kaldı" demiş.
"Amaan herif dert ettiğin şeye bak yaa" demiş."Ne ince uzun iyi, ne kısa kalın iyi.İçinde en çok kalanı makuldür demiş."
Adam ilk önce bi şaşırmış.Sonra da biraz düşünmüş "doğru diyorsun lan" demiş.
Mahkeme günü gelmiş.Hakim mahkemeyi başlatmış.Fahişeler gelmiş.
"Karar: açıklıyorum" demiş."Ne ince uzun iyi, ne kısa kalın iyi.İçinde en çok kalanı makuldür" demiş.
Allah allah herkes bir susmuş kalmış.Bir sessizlik çökmüş etrafa.
Fahişelerin 2si gitmiş hakimin yanına."Ya hakim bey demiş.Biz 20 yıldır bu işin içindeyiz.Koca memleketi doyurduk.Köylere dahi gittik verdik.Genci yaşlısı demeden gittik herkesi doyurduk verdik.Biz bile bunu kendi aramızda karar veremeyip kavga ederken sen bunu hangi o....dan öğrendin ya?" demiş :D

Relax_kanka

Yeni üye
2022 senesinide geride bırakırken siz dostlarımla tekrar bir yılbaşı çekilişi yapmanın zamanının geldiğini farkettim. Önümüzdeki senenin hepimize sağlık, mutluluk, huzur , para ve hepsindende önemlisi bol cigaralı geçmesi dileğiyle inşallah. Bu çekilişte hediye kazanacak şanslı kişi sayısı 40. Sizi şanslı köfteler.

2023 Senesi Tohumsuz Yılbaşı çekilişinde ;

1 kişiye drkarbonfiltre.com dan FULL Karbonfiltre seti
Hazir set icerik;
× Dr.Aktif karbon filtre
× Dr.Vortice lineo kanal tipi fan
× Dr.flexible hava kanali
× Dr.Karbon Filtre Koruma Elyafi
× Dr.karbon Filtre askisi
× Yanmaz Aliminyum Bant

1 kişiye gardensgarage.com dan 5000tl degerinde alışveriş çeki
2 kişiye gardensgarage dan 2500tl degerinde alışveriş çeki
5 kişiye gardensgarage.com dan 1000tl degerinde alışveriş çeki

20 kişiye terrapower.bio dan başlangıç gübre seti
içerik 4x 250ml gübre

11 kişiye degenetica.org ve st.kushseed.net sitelerinden 5 adet autoflower veya photoperiod genetik tohum.
( kazanan istedigi genetigi belirliyebilir )

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken bu konu altına bir fıkra bırakmanız. Üşenenler çekilişe katılıyorumda yazabilir ama üşenmeyin güleriz ;)
Çekilişe sadece 21 Aralık 2022 den önce hesap açan hesaplar katılabilecek.
Çekilişe katılmak için son tarih 7 Ocak.

Bol şans kankalar.
Katılıyorum

Bi fıkra daha anlatayım kankalar

Temel ve Dursun garibim akil hastanesinde yatıyorlarmış. Çok korunaklı bi aklı hastanesiymiş etrafında uzunca 100 tane duvar varmış. Temel ve dursun akıl hastanesinden kaçmayı planlamışlar. 100 duvarı aşıp kurtulma planı yapmışlar. Bir gece harekete geçip duvarları açmaya başlamışlar. 50 60 70 90 derken 99. duvara gelmişler. Temel dönmüş dursuna demişki ula dursun ben çok yoruldum hadi geri dönelim yarın yine kaçarız

forever17

Yeni üye
Bir adam bir gün bir petshopa giriyo kendisine en yakın duran papağanı gösterek
-pardon bunun fiyatı nedir diyor
-10000$ efendim
-neden bu kadar pahalı peki
-efendim o 300 tane kelime biliyor
biraz uzaktaki papağanı işaret ederek
-peki bunun fiyatı nedir
-20000$ efendim
-peki bu neden pahalı
-o aynı kelimeleri hem ingilizce hem türkçe söylüyor
onun yanındaki papağanı göstererek
-bunun fiyatı nedir
-30000$ efendim buda kelimeleri her dilde söylüyor
adam biraz daha bakındıktan sonra dükkanın yüksek bir yerinde asılı olan papağanı görüyor ve soruyor
-bunun fiyatı nedir
-100000$ efendim
-bunun özelliği nedir
-valla bu pek konuşmuyo ama ordaki 3 papağan buna "hocam" diyorlar

Melez

Müptezel
adam biri bir eczaneden buyuk boy prezarvatif istemis ,almis ve gitmis. 10 dk sonra geri gelmis , "bu yirtildi daha buyugu varsa onu verirmisin ? " eczaneci daha buyugunu vermis , adam almis ve gitmis , 10 dk sonra yine gelmis " buda yirtildi daha buyuk boyutlarda varsa verirmisin" demis . eczanecide " elimdeki en buyuk boyutlarda olani veriyorum " demis , bizim adam almis ve gitmis .

Ama 10 dk sonra geri gelmis " buda yirtildi" demis . eczaneci dayanamayip sormus " ne icin kulaniyorsun bunlari " diye . adamda " aksama maskeli balo var prezarvatifi kafama takip s*k kafali adam olmak istiyorum " demis . eczanecide " sen prezarvatifi birak ben sana iki tane ped vereyim a*anin *mi ol . " demis ...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** ***** ****** ********** ** ******* ***** ***** **** ******* ******* *** ** ****** ** hahahaha***
    ** ***** **
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** hahahaha hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • I isoT:
    **** **** **
  • I isoT:
    ****** * ** ** hahahaha** ****** ********* ***** * ***** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **** ** ***** **
  • I isoT:
    ** *** ****** hahahahahahahaha
  • K kalender22:
    ********** **** ******** ***** ******** ********* ********** ********** ***** *** ****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** *** ******* hahahaha** ********* ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • C CHaRaMBoL:
    ** ****** ***** ******* ******* ***** hahahaha** ******* ********* ******** ********* *** *
  • N NoStressKush:
    ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ******** hahahaha ********** ****** ** ** ****** ****
  • N NoStressKush:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha*
  • I isoT:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • I isoT:
    ***** ****** ********* ********* hahahaha****** ** ***** *******
  • I isoT:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha**** ****** ********* *** ***** ******* ****** ****** **** ** ****** ******** ******* ****** ******** ***** ******* *** *****
    I isoT: ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ******...