BÜYÜKPLAN**

Onurcc

Yeni üye
Herkese selam evimde 400 w hps ile 3 adet grand dady purple 2 adet big bud auto yetiştiriyorum tohumlarım filizleniyor şuan toprak olarak light mix aldım gübre olarak sensi bloom overdrive ve carboload alacağım saksılarım 12  litre airpot çadırı kıyafet dolabından yaptım fan bağlarken adaptör olarak ne kullanabilirim fanı nasıl bağlayabilirim​

bedortka

Üye
Bence 400w hps için  5 bitki fazla. Öneri olarakta  3 bitki  ve daha büyük  saksılar  önerebilirdim. Toprak seçimin  güzel,  gübre olarakta ilaveten  bütçen yetiyosa b52, big bud  ve carboload yerine  carboloadtıda  içeren bud candy  tavsiye ederim. İyi growlar.​

Onurcc

Yeni üye
Cvp: BÜYÜKPLAN**

bedortka' Alıntı:
Bence 400w hps için  5 bitki fazla. Öneri olarakta  3 bitki  ve daha büyük  saksılar  önerebilirdim. Toprak seçimin  güzel,  gübre olarakta ilaveten  bütçen yetiyosa b52, big bud  ve carboload yerine  carboloadtıda  içeren bud candy  tavsiye ederim. İyi growlar.​

Kanka auto genetik 12 litee saksı yetmezmi zaten kök salınımı için fazladan alanı bile var ışık yettiği kadar 400 w 5 bitki ektim artık tangın auto harvest çizelgesini kullanıcam gübreler yeterli diye düşünüyorum autu çizelgesi tangın zaten advanced nutrionsun ph perfeck olan sensei bloom a+b carboload ve overdrive bire bir aynı tangın listesinin

bedortka

Üye
Yeter tabiki saksı boyutu   ve olan gübreler, ben öneri olarak söyledim sonuçta bitkiye nekadar verirseniz okadar alıyorsunuz.  . Nekadar bitki okadar çok uğraş oluyor toprağından, sulamasından hasatına kadar her biri ayrı bir uğraş.  İşin  teferruatlarına tam anlamıyla hakim degilseniz ve deneyselliğe kafa yormuyosanız   zaten ışık kaynağı sabit iken ortalama yine  kaç kök olsada aynı hesaba çıkıyor hemen hemen. ​
Fan içinde  ki pek işine yarayacağını düşünmesemde  pc fanı  12v 1a adaptöre bağlayıp çalıştırabilirsin. Sp fanları içinde bu video sana yardımcı olacaktır. https://youtube.com/watch?v=cfLpJZsE-sk

Onurcc

Yeni üye

Kanka aynı markamı senin dediğin gübreler carboload ve overdrive yerine kullanmı diyorsunbedortka' Alıntı:
Yeter tabiki saksı boyutu   ve olan gübreler, ben öneri olarak söyledim sonuçta bitkiye nekadar verirseniz okadar alıyorsunuz.  . Nekadar bitki okadar çok uğraş oluyor toprağından, sulamasından hasatına kadar her biri ayrı bir uğraş.  İşin  teferruatlarına tam anlamıyla hakim degilseniz ve deneyselliğe kafa yormuyosanız   zaten ışık kaynağı sabit iken ortalama yine  kaç kök olsada aynı hesaba çıkıyor hemen hemen. ​
Fan içinde  ki pek işine yarayacağını düşünmesemde  pc fanı  12v 1a adaptöre bağlayıp çalıştırabilirsin. Sp fanları içinde bu video sana yardımcı olacaktır. https://youtube.com/watch?v=cfLpJZsE-sk

bedortka

Üye
Yok yok ben senin yazdığın   gübrelere ilaveten onları söyledim,. Overdrive benim deneyimlerimin  arasında  en çok bitkiye katkısı olan gübrelerden biri olduğunu söyleyebilirim.  Carboload yerine de Bud Candy  önermemim sebebi, Bud Candy’nin içinde Carboload ve Sweet Leaf gübresini içermesinden dolayı. Bahsettigim tüm gübreler AN nin kimyasal gübreleri  aynı marka yani.​

Onurcc

Yeni üye

Kanka yeni liste ozaman sensei bloom a+b overdrive budcandy ve b52 olurmu nedersin bana ne gibi katkıları olur auto için liste nasılbedortka' Alıntı:
Yok yok ben senin yazdığın   gübrelere ilaveten onları söyledim,. Overdrive benim deneyimlerimin  arasında  en çok bitkiye katkısı olan gübrelerden biri olduğunu söyleyebilirim.  Carboload yerine de Bud Candy  önermemim sebebi, Bud Candy’nin içinde Carboload ve Sweet Leaf gübresini içermesinden dolayı. Bahsettigim tüm gübreler AN nin kimyasal gübreleri  aynı marka yani.​

Onurcc

Yeni üye

Heycanlar doruk kanka birde ben çalışıyorum günde 12 saat civari ışıklar yangın çıkarırmı sence dübel çaktım tavana ışığı bağladım öyle oraya kıyafet çadırı bez bir problem olurmu kendi kendine yangın çıkarmı balasttan falan bu konuda beni bilgilendirirsen çok sevinirim brombedortka' Alıntı:
Tang çok çok tecrübeli  bir grower,  onun listesine uyup ekstradan  b52 kullanmanı öneririm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ******* ****** ***** ****** ********* ***** *** ***** ** hahahaha ****** ******** ****** ****** **** **** ******* **
    +1
  • Bomberx Bomberx:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******** ****** *** ******* *** **** ****** hahahaha** ** ***** hahahaha* ****** ********
  • L letheriver:
  • T Tropikal.MR:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    **** ****** ****** ***** ******** hahahaha*
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ****** ***** *** ***** *** ****** ******** ** ****** ** ******** * ***** *** ***** ********* *** *** ****** hahahaha ****** ******* **** ******* ******* ***** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** ****** ****** ****** ******** ****** ** hahahaha*
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ******* ********* ****** ********* *** ***** *** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • ax-b ax-b:
    **** ******** ******* *** ** ****** hahahaha******* ***** *** ***** *** ****** ******** ** ****** ** ******** * ***** *** ***** ********* *** *** ****** hahahaha ****** ******* **** ******* ******* ***** ******* ***
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    +1
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    *** ******* hahahaha ******* *** ****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ** *** ********** *** ***** ****** * ***** ******** ***** hahahaha* ********
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ** ******** ***** *** ** ****** **********
  • ax-b ax-b:
    * *** ** **** hahahaha*
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
  • 7F8Jsy 7F8Jsy:
    ******* hahahaha***** * * *** * ** ** ****** *****
    7F8Jsy 7F8Jsy: ******* hahahaha***** * * *** * ** ** ****** *****