aynı gen farklı tip (yorumlar komik)

Arkadaşlar degenetica dan auto blue dream aldım bir ay önce. 2 tane yan yana ektim.
Bugün ikiside birbirinden tamamen farklı, biri açık renkli ve yaprakları daha büyük, diğeri koyu renkli ve ince.
Aralarında sadece 3 gün var. Resimlerini koyuyorum. Bu bitkiler blue dream mi ? değil mi ? auto mu photo mu anlayabilen varsa yardımcı olsun lütfen..
Not: Açık renkli olanın dalına parmağımı sürttüğümde daha çok limonumsu meyvemsi bir kokusu varken diğerinin daha otumsu kokusu var.

Son düzenleme:
gece kabuslarımda bitkilere bir şey olduğunu görüp, sıçrayarak uyanıp 10 dk boyunca bitkileri izleyip emin olduktan sonra geri yatıyorum sen düşün ne kadar kafaya taktığımı :D Takmak da demeyelim de ciddi anlamda elimden geleni yapıyorum bir şekilde öğrenicem ben bu işi. Ve bir şey farkettim ciddi anlamda zevk alıyorum ben bundan, uğraşmak çok hoşuma gidiyor..

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka bu çok uzun bı konu bunu yoruma degılde konu açarak anlatsam neyse onada usendım kanka firmalar kendı urunlerını bırlestırır a geninin kokusunu alır b geninin tadını kokusunu alır bu %25 bırıne %25 bırıne gerı kalan %50 ıkısınden bırıne çeker falan fılan bu durum kafasına kadar boyu herseyıne kadar etkıler kısaca

firma bana çok farklı bir sigara içme şansı sunmuş :) sağdan soldan da baktım az çok anladım gibi olayı ben. bitkimde bi lemonhaze esintisi var buram buram kokuyor çünkü :D teşekkürler @Kanka

Ü

Üye silindi 22134

Guest
kacıncı gundeler? bende de bluedream var auto, ufak farklılıklar bendede oldu.

Ayhan

Administrator
Kisaca anlatmak gerekirse hybrid bitkilerde yani 2 veya 3 genetigin karisimiyla olusan genetikler tek tip cikmaz. Blueberry + Haze ve Ruderalis karisimiyla ortaya cikan Blue dream autoflower i ornek aliyoruz bu konuda ve 10 tohum ektigini dusunursek 5 tanesi Blueberry genetigine daha cok cekebilir ve diger 5 tanesi Haze genetigine daha cok benziyebilir. Buna biz Phenotype diyoruz. 5 parmagin nasil 5i bir degilse, bir bitkiden cikan tohumlarinda hepsi bir olmuyor. Doganin kurali bazen kafa karistirabiliyor ama bu tohum ureticileri icin bulunmaz hint kumasidir cunku Phenotype denilen sey ayni zamanda yeni genetiklerin ortaya cikmasinda 1 numarali etkendir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********