Avrupa'da sigara çözmek

heleros

Yeni üye
Merhaba kankalar önümüzdeki aylarda Viyana,Prag ve Budapeşte şehirlerinde tatil planım var. bu şehirlerde kenevir kullanımı konusunda eğer yakalanılırsa polisin tutumu nasıl oluyor ? Ve oraya gittiğimde nasıl ve nereden genetik ot alabilirim ? Biliyorum torbacı aramak forum kurallarına aykırı fakat yurtdışı olacağı için bu istisnai bir konu umarım anlayış gösterirsiniz. Bu şehirlerde yaşayan arkadaşlar yada bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim :)

milou

Yeni üye
Cvp: Avrupa'da sigara çözmek

merhaba..aynı tura bundan 3yıl önce çıkmıştım..şöyle söyleyim Prag mükemmel bi şehirdi..Otantik tarih doluydu geceleride ayrı güzeldi :).ev den sorun çıkmayacaksa geceleri striptiz klüplere git..bizim kültürde striptiz clüblere magandalar hakimdir..ama orda bambaşka gözle bakılır..kız arkadaşlarınla dahi gidebilirsin..kimse yan gözle bakmaz,zaten ırkın çoğunluğu kadın.Şöyle bi anımı anlatayım..meydanın orda dealer aradık durduk ve sonunda biri yanımıza yaklaştı ben de var istermisiniz dedi..atladık tabi ama paket kapalıydı..odaya geldik açtık çam ağacı'nın yaprakları çıktı..tabi salak diyecek çok şimdi ama meydanın ortasında pakedi açıp bakamıyor insan..( başına böyle bişi gelirse kontrol et mutlaka uygun bi yerde) attık tabi  yapraklarını çok da güldük sonradan..anı'mız olarak kaldı..muhtemelen ilk prak son olarak da viyana yapıcaksınız..rehbere extra para verip başka yerler görmek mümkün ama biz arkadaşımla öyle yapmadık..meydana gidip bira sosis yedik.yine aynı meydanda absenth dükkanları var (mutlaka deneyin) ve ne kadar meraklısın bilmiyorum ama Franz kafka'nın yaşadığı yeri görün..çok güzel yere gidiyorsun..sevgilim olduğunda buraya yine gelip balayına çıkarım dedim..ama nerdeee..kısmet değilmiş:) not: sigarayı meydandaki barların ordan bulursun..bizim az zamanımız vardı kazıklandıktan sonra kasmadık absente daldık..

reaL

Üye
Pragda shotgun isimli bara giderseniz yaklaşık 15-20 $ olan 400-500 czk için bir gram alırsınız. Esrar sattığı iddia edilen diğer barlar arasında Cross Club, Abstrakt ve Kenny's Island var.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Kardesim Prag da kesinlikle PEOPLES CAFE ve BULLDOG CAFE yi bul. Buldog daha pahali 40 gron kadar daha fazla ama icerde iciriyorlar. Bi elinde bira bi elinde cigara keyif yap. Zile bas ve yuzunu goster direk iceri aliyorlar. PEOPLES da ise once bir cay al, bira satmiyorlar. Ve arka odayi isaret et. Can i buy some weed de. Kadin yardimci oluyor.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
People Cafe ye git prag da, orasi shotgun dan biraz daha ucuz.Once bir cay veya soda al sonra parayi verirken kiza can i buy some weed diye sor. Seni arka odaya aliyorlar. Ama shotgundaki gibi icerde icemiyorsun

heleros

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:
People Cafe ye git prag da, orasi shotgun dan biraz daha ucuz.Once bir cay veya soda al sonra parayi verirken kiza can i buy some weed diye sor. Seni arka odaya aliyorlar. Ama shotgundaki gibi icerde icemiyorsun

Aslında amacım sadece ot içmek değil Avrupa genetiklerini deneyimlemek. Kaliteli ve genetik sigara bulabilir miyim bu kafelerde ? Bir de malum Prag'da çok fazla dolandırıcılık oluyor bu yerler gerçekten güvenli midir ? Son olarak hatırlıyorsan 1 gr için fiyat aralığı nedir ?
Cevap verdiğin için çok teşekkürler :)

heleros

Yeni üye

reaL' Alıntı:
Pragda shotgun isimli bara giderseniz yaklaşık 15-20 $ olan 400-500 czk için bir gram alırsınız. Esrar sattığı iddia edilen diğer barlar arasında Cross Club, Abstrakt ve Kenny's Island var.

Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. Kafe seçenekleri olmazsa muhtemelen söylediğin mekanlarda şansımı deneyeceğim. Ama kafede bira eşliğinde içmek daha cezbedici açıkçası :)

Zgny

Yeni üye
Kanka şu sitenin yorumlarında gördüğüm gogreenprague diye bir şey var. Mail ile iletişime geçiyorsun. Amnasia haze sordum geçenlerde 7 gram 2100 CZK fiyat çekiyor. Min 7 gram alabiliyorsun. Ben denemedim o yüzden cafelerden daha riskli olabilir.

https://www.local-life.com/prague/articles/prague-pot

helbys

Yeni üye
Konuyu uplayabilir miyiz kankalar. Bende 2 ay sonra gideceğim aynı ülkelere hazır başlık var diye yeni başlık açmak istemedim. Giden bilen arkadaşlar farklı alternatifler sunabilir mi bu ülkeler için.

azamet

Yeni üye
ben şahsen birtek almanya için konuşabilirim orada hollanda kadar kolay cigara bulmak genelde gençlere sorunca yardımcı oluyorlar

ubiqinone

Yeni üye
Budapeşte de eroinle aynı muameleyi görüyor çiçek eğer yakalanırsan. Fakat polisler oralı olmuyor tabi polis istasyonunun önünde yakmazsan. Dolandırıcısı da var ama Türkiye de mahallede takılan biriysen hangisi kolpa hangisi gerçek satıcı anlıyorsun. Kalabalık yerlerde de olur içenleri tak diye ayıkıyosun onlara gidip sorabilirsin ama burdaki çiçek karışık Arnavutluk tanda var hollanda dan da, Ayrıca ortalama fiyat 30000 forinttir eğer daha fazla fiyat söylerlerse ya kazıktır ya da harbi iyi maldır o yüzden bi test edeyim deyin kaliteyse zaten kendisi tattırır. Bol dumanlar.

azamet

Yeni üye

ubiqinone' Alıntı:
Budapeşte de eroinle aynı muameleyi görüyor çiçek eğer yakalanırsan. Fakat amcalar oralı olmuyor tabi amca  istasyonunun önünde yakmazsan. Dolandırıcısı da var ama Türkiye de mahallede takılan biriysen hangisi kolpa hangisi gerçek satıcı anlıyorsun. Kalabalık yerlerde de olur ben kulüp önlerinde bekliyordum yabancı müşteri için ama cuma cumartesi, içenleri tak diye ayıkıyosun onlara gidip sorabilirsin ama burdaki çiçek karışık Arnavutluk tanda var hollanda dan da, bu taraflara gelirseniz haberim olsun belki yardımcı olabilirim. Ayrıca ortalama fiyat 30000 forinttir eğer daha fazla fiyat söylerlerse ya kazıktır ya da harbi iyi maldır o yüzden bi test edeyim deyin kaliteyse zaten kendisi tattırır. Bol dumanlar.

hocam yazdıklarını okuyunca forumda bir kategori daha açılsın diye düşündüm ismide "torbacı günlüğü" yada "torbacılığın temel prensipleri" olsun ::Dhadasgdasgfdahfgashfa

ubiqinone

Yeni üye

azamet' Alıntı:
hocam yazdıklarını okuyunca forumda bir kategori daha açılsın diye düşündüm ismide "torbacı günlüğü" yada "torbacılığın temel prensipleri" olsun ::Dhadasgdasgfdahfgashfa

Torbacılığın temel prensipleri olabilir hocam :D fakat kimsenin bu işlere özenip girmesini istemem insanlar bu işi kolay zannediyorlar. Ve kesinlikle eksileri artılarına göre çok daha fazla

azamet

Yeni üye

ubiqinone' Alıntı:
azamet' Alıntı:

Torbacılığın temel prensipleri olabilir hocam :D fakat kimsenin bu işlere özenip girmesini istemem insanlar bu işi kolay zannediyorlar. Ve kesinlikle eksileri artılarına göre çok daha fazla

sonuna kadar haklısın hocam

helbys

Yeni üye

ubiqinone' Alıntı:
Budapeşte de eroinle aynı muameleyi görüyor çiçek eğer yakalanırsan. Fakat amcalar oralı olmuyor tabi amca  istasyonunun önünde yakmazsan. Dolandırıcısı da var ama Türkiye de mahallede takılan biriysen hangisi kolpa hangisi gerçek satıcı anlıyorsun. Kalabalık yerlerde de olur ben kulüp önlerinde bekliyordum yabancı müşteri için ama cuma cumartesi, içenleri tak diye ayıkıyosun onlara gidip sorabilirsin ama burdaki çiçek karışık Arnavutluk tanda var hollanda dan da, bu taraflara gelirseniz haberim olsun belki yardımcı olabilirim. Ayrıca ortalama fiyat 30000 forinttir eğer daha fazla fiyat söylerlerse ya kazıktır ya da harbi iyi maldır o yüzden bi test edeyim deyin kaliteyse zaten kendisi tattırır. Bol dumanlar.

Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim kankacım. 21 Ekimde Budapeşte'deyim denk gelebilirsek çok sevinirim. en azından güvenebileceğim biri olur :)

helbys

Yeni üye
Evet kankalar yolculuğa az kaldı. Yeni konu açmamak için konuyu tekrar hortlatıyorum. Prag,Viyana ve Budapeşte'ye daha önce gitmiş yada bilgisi olan kankaların genel olarak tüm tavsiyelerine açığım gidilecek barlar yenilecek yemekler içilecekk içkiler vs ::) He bir de sigara çözme için ayrıca tavsiyesi olanları da beklerim. Forum da ne zamandır sohbet içeikli konu yok burdan da onun eksiğini bir nebze kapatmış oluruz belki :)

ubiqinone

Yeni üye

helbys' Alıntı:
Evet kankalar yolculuğa az kaldı. Yeni konu açmamak için konuyu tekrar hortlatıyorum. Prag,Viyana ve Budapeşte'ye daha önce gitmiş yada bilgisi olan kankaların genel olarak tüm tavsiyelerine açığım gidilecek barlar yenilecek yemekler içilecekk içkiler vs ::) He bir de sigara çözme için ayrıca tavsiyesi olanları da beklerim. Forum da ne zamandır sohbet içeikli konu yok burdan da onun eksiğini bir nebze kapatmış oluruz belki :)

Sana yazdım başkan ama gelmedi heralde ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha* ****** ********* **** ******* ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
    **** ** **** ****** hahahaha ****** *** **** ********* ***** *******
    ** ***** ***** **** ** ******** ****** hahahaha** ********** ******** ** **** ***** ******* ***** ****** **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ******** ***** hahahaha** ** *** **** ***** ******** *********
    *** ** ***** hahahaha ******* *** *******
    ***** * ******** hahahaha* hahahaha ** *** ******* *****
    hahahaha hahahaha ********
    hahahahahahahaha
    ********* ****** hahahaha*** ** ******** *** ** ** hahahaha*** ******** ***** ******* ********* ***
    ****** ***** *** ** ******* * **
    ***** ***** * ** hahahaha *** ********* ********** ******** ********* **
    TabldotLife TabldotLife: **** ** *** ******** ******