Autowithwidow 30 günlük

Arkadaşlar bunları auto with widow diye aldım ama ikiside farklı bunlar anlaşılırmı hangisi diye bilen varmıdır.birde bitkiler gayet sağlıklı ama yavaş büyüyorlar nedeni ne olabilir acaba ?

Cashh

Doktor
Arkadaşlar bunları auto with widow diye aldım ama ikiside farklı bunlar anlaşılırmı hangisi diye bilen varmıdır.birde bitkiler gayet sağlıklı ama yavaş büyüyorlar nedeni ne olabilir acaba ?
Photo da olsa 30 gün için yarı dan fazla küçük

CahilKush

Doktor
Kanka benim ki 14. Gunde bundan büyük ne yaptin bu bitkiye zifiri karanlık mi verdin nedir biraz biza anlat kabinin ne isigin ne isi ne nem ne toprak ne sulama nasil gübren ne anlatta anlat

kardesim daha havalar yeni ısınıyor şuan için gayet normal gelişmesi hava şartlarından dolayı.havalar ısındıkca gelişimde hızlancak.kafaya takcak bişey yok
10 gün önceki resimleri görsen gülersin bunun yarısı kadardı dediğin gibi galiba havalardan 4 gün güneşliydi çok hızlı bu hale geldi.ilk defa yapıyorum böyle paylaşıyorum bilgi edinmek için .yorumun için saol içime su serptin :)

zeko dayi

Müptezel
gübre zamanı gelmiş

Gübrelerden hiç anlamıyorum ama nereden alınacaksa alırım.peki kuş gübresi felan versem olurmu ?
kardesim sakın bu dedikleri gübreden alma.güvercin gübresi bulabilirsen ondan ver.gübrenin gazını al öyle ver az az ver yakma bitkini.dedigimi bulamassan tavuk gübresi ver.dogal gübrelerle besle mükemmel sonuc alırsın.bu arkadasların dedikleri gübrelere dogal diyorlar ama kesinlikle dogal degil.

kardesim sakın bu dedikleri gübreden alma.güvercin gübresi bulabilirsen ondan ver.gübrenin gazını al öyle ver az az ver yakma bitkini.dedigimi bulamassan tavuk gübresi ver.dogal gübrelerle besle mükemmel sonuc alırsın.bu arkadasların dedikleri gübrelere dogal diyorlar ama kesinlikle dogal degil.
Peki gübrenin gazını al derken nasıl yapıcam onu.kuş gübresi tavuk gübresi bulabilirim

güvercin veya tavuk gübresini vermeden önce 1.5 litrelik sisenin alt tarafına gübreyi katıyorsun üstüne su dolduruyorsun.sisenin agzını türbentle sarıp kapakla kapatıyorsun.günde 5 6 kere çalkalayıp kapagını acıp havasını alıyosun.siseyi hep balkonda beklet.siseyi 5 gün veya 1 hafta böyle yap.ondan sonra ver bitkiye.bu anlattıgım gübrenin gazını almaktır.yoksa bitkiyi yakabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****