Autoflower Outdoor ekimi

Barutmusa

Yeni üye
Öncelikle merhaba dumandaşlar,

Mevzu şu yaz geliyor elimde autoflower 5adet tohum var white widow ve skunk bunları 20 şt saksı içinde dışarda bakmak istiyorum. Sorularım şunlar; 

1 toprak mı daha iyi yoksa saksımı?
2 gübre olarak ne önerirsiniz?
3 20 lt saksıyı ne kadar sulamalıyım? 
4 toprak olarak all mix mi yoksa light mix mi kullanayım? 
5 extra gübre olarak sıvı yarasa gübresi kullansam faydası olur mu?

NativeProsida

Yeni üye
1 bez saksı  
2 ben adv. Netriuns setini öneriyorum
3 1 litre su veriyorsun toprak tamamen kuruyana kadar vermiyorsun 4-5 gün sürüyor zaten 
4 sıvı gübre vericeksen lightmix al vermiceksen allmix al
5 sıvı gübre alıcaksan extra yarasaya gerek yok zaten boosterlar var yeterli oluyor cannaboost gibi

Ü

Üye silindi 2874

Guest
bende saksıda dışarda yapmayı düşünüyorum.....ama sana tavsiyem autolar pek verimli olmuyormuş? photo tavsiye ettiler ama ....sen farkını anlamak için güzel güneş gören bir yer varsa toprağı verimli vide direk zemine dikmen aynı türü..ben öyle yapıcam....solucan gübresi ve yarası gübresi diyorlar......ama set alırsan onlarada gerek yok.......sulama işi saksının ağırlıgının 4 e biri kadar tavsiye ediyorlar..20 litreyse mesela 5 litre ver. arkadaş neden az yazmış bilmiyorum.............birde saksıyı ilk sulamadan yaptığında ağırlığını ölç birde suladıktan sonra ..sonradan ona göre su verirsin........kurudukça toprağa...daha bilgili arkadaşlar var tabiki burlarda....umarım güzel olur benimde outdoor yerim yok o yüzden koca bir yazı beklemek zorundayız. takipteyim kardeş

yalnış anlama kardeş sadece burda bana forumda söylenenleri söyledim sana ... ama auto da olsa photo da eminim torbacılarıkinden iyi olacaktır kafası...belki indoordaki kadar olmaz ama yeter ya......bıktık artık torbacılardan.......bu arada adv..netriuns gübre yi nerden temin edecez baktım nette ama bulamadım...bi link gönderirmisin kardeş........birde benim kafama takılan all mix veya mix toprak aldıgımızda gübre almıyormuyuzz? yada biobizz veya direk set aldıgımızda yarasa ve solucana gerek kalmıyor mu acaba? ben orasını çözemedim.

ben torf toprak aldım mesela %30 perlit karışımlı .... altınada çakıl taşı koyacam saksının.........ama gübre konusunda ne alıcam ? sıvımı doğalmı ? yapraktanmı ? solucan mı yarasamı ? yoksa setmi? bunu çözemedim...bu konuda yardımcı olursa arkadaş sevinrm..

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Escobar bende öyle düşünüyorum bakalım artık sonuçta doğal güneş ışığını alıyor daha iyi olur.. Ama photo period mu yoksa auto mu bol hasat verir... Hangi genetikler onu bilemiyorum.. Deneme yanılma yapcaz. Artık.. Neden zeminde toprakta da olmaz mı aynı kalitede.. Birde indoor da outdoor da ayni geni yapsak biri dışarda saksıda biri içeride saksıda acaba kafa olarak farkediyor mu veya tat olarak...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
    S SuperKafa: ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** ****...