Autoflower LSD 43. Gün dert çile çekiyor

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21256
  • Başlangıç tarihi

Lucky

Müptezel
kanka hala sulamayı soruyorsun sana 28 gunluk bıtının saksının ıcının resmını attım senın bıtkın 43 gunluk tabıkı saksının altından verdıgın mıktarın yuzde onunu alana kadar sulama yapacaksın lıtresını sulayarak bulacaksın her sulamada alttan su alacaksın

Ü

Üye silindi 21256

Guest
kanka hala sulamayı soruyorsun sana 28 gunluk bıtının saksının ıcının resmını attım senın bıtkın 43 gunluk tabıkı saksının altından verdıgın mıktarın yuzde onunu alana kadar sulama yapacaksın lıtresını sulayarak bulacaksın her sulamada alttan su alacaksın
knkm demek istediğim o değil fazla sumu akıtıcam bitki besin yanığı veya kitlenme yaşadığı için flush mı yapıcam yoksa flushsız 5 6 sulama boş mu gidicem o bile kesinleşmedi knkm evladı cigara aşırı hasta

Lucky

Müptezel
knkm 4 litre kuruyunca bugün dökücem sonraki sulamalar kaç l olucak knkm
sonrakı sulamalar kac lt olacak dıyorsun kanka senın hatan yanlıs sulama bıtkın ondan bu halde sulama yaptıgında ıster bos ıster gubrelı alttan drenajdan verdıgın suyun yuzde 20 30 al neden cekınıyosun

Ü

Üye silindi 21256

Guest
sonrakı sulamalar kac lt olacak dıyorsun kanka senın hatan yanlıs sulama bıtkın ondan bu halde sulama yaptıgında ıster bos ıster gubrelı alttan drenajdan verdıgın suyun yuzde 20 30 al neden cekınıyosun
ozaman knkm ben ne yapayım şimdi flush mı 4 5 boş sulamamı

Lucky

Müptezel
kanka 4 lt ph ayarlı suyu yavas yavas ver bu arada bak takıp et kac lt suda drenaj calısyor alttan su gelıyor ogren kurusun guncelle foto at gozlemle duruma gore devam edersın

Lucky

Müptezel
kanka ınsan sana bısey demeye korkar 8 gunde saksı kurumus ısı nem problemını bı sekılde stabıl hale getırmen lazım havalandırman varmı temız hava gırısı kırlı hava cıkısı

Ü

Üye silindi 21256

Guest
kanka ınsan sana bısey demeye korkar 8 gunde saksı kurumus ısı nem problemını bı sekılde stabıl hale getırmen lazım havalandırman varmı temız hava gırısı kırlı hava cıkısı
Kanka sadece ısıtıcı fan var giriş çıkış deliği var ama fiber falan yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********