Autoflower Jack Herrer 3 Adet İnsan gübresi günlük LETS GOO

Night owl

Müptezel
kanka 100 tane bitkim yok :D bir kez yapıp bir çok growda kullanıyorum yapılmış hali var onun fotoğrafını atarım tabi, ama ilerde elimdekiler bitince yaklaşık 40-50 gün sonra videolu şekilde yüklerim buraya tabi. çünkü 1kg yaptığımda baya grow yetiyor bana ki önceki konumdada açıkladım nasıl yapıldığını neden insanlar inanamıyor ben anlamadım :D bukadar zor değil
insan dışkısını gübre olarak kullanılacağına dair bir konu açmıştım.. Herkes tutuştu bize Ön yargılarınızı kıracağına inandığım bir günlük tutucam. Gübre olarak insan dışkısı ve yumurta kabuğu kullanıcam sadece. full organik..

11. GÜNDE FULL OUTDOORA GEÇTİK KANKALAR İNDOORU KAPADIK HAKKARİDEYİM EKSİLERE DÜŞÜYOR SICAKLIK SERA ETKİSİ İLE ARAYI BİRAZDA OLSA KAPATIYORUM GÜN GEÇTİKÇE PAYLAŞICAM.

Gençler 9. Gündeyiz, 5. Günde İnsan Dışkısı verildi. Durumlar Bu şekil: https://ibb.co/zR348ZZ

Gün Gün Düzenlicem bu konuyu
Çişide unutma moruk onuda 20de 1 seyreltip ver onun içinde de yok yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
  • Emmy Emmy:
    +1
    Emmy Emmy: ********** +1