Autoflower Jack Herrer 3 Adet İnsan gübresi günlük LETS GOO

insan dışkısını gübre olarak kullanılacağına dair bir konu açmıştım.. Herkes tutuştu bize Ön yargılarınızı kıracağına inandığım bir günlük tutucam. Gübre olarak insan dışkısı ve yumurta kabuğu kullanıcam sadece. full organik..

11. GÜNDE FULL OUTDOORA GEÇTİK KANKALAR İNDOORU KAPADIK HAKKARİDEYİM EKSİLERE DÜŞÜYOR SICAKLIK SERA ETKİSİ İLE ARAYI BİRAZDA OLSA KAPATIYORUM GÜN GEÇTİKÇE PAYLAŞICAM.

Gençler 9. Gündeyiz, 5. Günde İnsan Dışkısı verildi. Durumlar Bu şekil: https://ibb.co/zR348ZZ

Gün Gün Düzenlicem bu konuyu

Son düzenleme:
Şu insan dışkısı gübre olayını fotoğraflı bir şekilde yapta bizde öğrenelim okuduğumuzdan çok anlamıyoz görerek yaparız.
kanka 100 tane bitkim yok :D bir kez yapıp bir çok growda kullanıyorum yapılmış hali var onun fotoğrafını atarım tabi, ama ilerde elimdekiler bitince yaklaşık 40-50 gün sonra videolu şekilde yüklerim buraya tabi. çünkü 1kg yaptığımda baya grow yetiyor bana ki önceki konumdada açıkladım nasıl yapıldığını neden insanlar inanamıyor ben anlamadım :D bukadar zor değil

Ü

Üye silindi 38358

Guest
kanka 100 tane bitkim yok :D bir kez yapıp bir çok growda kullanıyorum yapılmış hali var onun fotoğrafını atarım tabi, ama ilerde elimdekiler bitince yaklaşık 40-50 gün sonra videolu şekilde yüklerim buraya tabi. çünkü 1kg yaptığımda baya grow yetiyor bana ki önceki konumdada açıkladım nasıl yapıldığını neden insanlar inanamıyor ben anlamadım :D bukadar zor değil
Yaptıktan sonra çekicen dimi videoyu kanka :D

Greenn

Üye
5 günlük bitkiye gübre verilmez, bitkiler sağlıksız görünüyor sanki gelişmez gibi bunlar.

Imaqtpie

Yeni üye
knkam sabah 3 yumurta aksam etli nohut ye. osura osura uyuduktan sonra sabah kahvenden yudum aldıktan sonra bi güzel sıç. Ama öyle sıcmak degil madem bokunu kullanicaksin sol eline sıc direk bitkiye ver. Bitkin cosacaktir

paşo

Yeni üye
insan dışkısını gübre olarak kullanılacağına dair bir konu açmıştım.. Herkes tutuştu bize Ön yargılarınızı kıracağına inandığım bir günlük tutucam. Gübre olarak insan dışkısı ve yumurta kabuğu kullanıcam sadece. full organik..

11. GÜNDE FULL OUTDOORA GEÇTİK KANKALAR İNDOORU KAPADIK HAKKARİDEYİM EKSİLERE DÜŞÜYOR SICAKLIK SERA ETKİSİ İLE ARAYI BİRAZDA OLSA KAPATIYORUM GÜN GEÇTİKÇE PAYLAŞICAM.

Gençler 9. Gündeyiz, 5. Günde İnsan Dışkısı verildi. Durumlar Bu şekil: https://ibb.co/zR348ZZ

Gün Gün Düzenlicem bu konuyu
edit?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    ******** ********* ****** ** ***** **** ** ****** ******** **** ********* ********* ******* **** *****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • T Toki:
    hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • Night owl Night owl:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • T Toki:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** ******** ********* ******* ********* ***** ****** ** ******* **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
    +1
  • T Toki:
    *** hahahaha*** *** ********* ****
  • T Toki:
  • 2 2008Grower:
    ******* ******** **** hahahaha *** **** *** ***** ****** ********** hahahaha* ******* ***** hahahaha* *****
  • T Toki:
    ****** *** ******** ****** ******* ** **** ******* hahahaha ****** **** **** hahahaha* ******** ****** * ******** *** ******* **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • A angeshar:
  • 2 2008Grower:
    +1
  • 2 2008Grower:
  • A angeshar:

***** ****** **** ********** *** ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha ******* ** ******** *** *** ***** *****
    ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** *** **** ********** ********* ** ****** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******** ********** **** ********* ** ***** ***** ****** ***** ***** **** ******* *** hahahaha** *** ********* ******* ***** ** ****** *** ******** *** ****** *** **** ****** ******** **** ********* ********* ** ****** ***** *******
    Night owl Night owl: **** ****** ******** ********** **** ********* ** ***** ***** ****** ***** ***** **** *******...