Autoflower için gübre ve ışık

• Konbuyu başlatan Üye silindi 14516
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 14516

Guest
Merhabala kankalar, oto işine giriyorum tohumları sponsordan alıcak gibiyim de whatsapp mesajlarına cevap vermiyorlar bir de masrafsız gidip koçtaştan vs alabileceğim bir ışık iatiyorum sadece 1 bitki düşünüyorum belki 2 olur fazlası değil ona göre değerlendirirseniz sevinirim evimde philipsin led ampülleri var sarı ve beyaz onlarla yola devam etmeyi düşünüyorum uygun olur mu? Toprak ve gübre tavsiyesi de verirseniz sevinirim kankalar öpüldünüz

LvbelC5

Kıdemli Üye
koçtaşta felan arama sana domates biber ışığı kakalarlar gidip 100 200 liralık 100000w yazan sahtekar ürünlerde arama kanka parana yazık olur yardımcı olurlar sana forumda zaten ışık konusunda bütçene göre

Kalamar

Üye
Merhabala kankalar, oto işine giriyorum tohumları sponsordan alıcak gibiyim de whatsapp mesajlarına cevap vermiyorlar bir de masrafsız gidip koçtaştan vs alabileceğim bir ışık iatiyorum sadece 1 bitki düşünüyorum belki 2 olur fazlası değil ona göre değerlendirirseniz sevinirim evimde philipsin led ampülleri var sarı ve beyaz onlarla yola devam etmeyi düşünüyorum uygun olur mu? Toprak ve gübre tavsiyesi de verirseniz sevinirim kankalar öpüldünüz
Kanka whatsapp dan cevap vermiyolar zaten. Sen siparisini olusturup whatsapp dan dekont atiyosun adamlarda gorup kargonu geciyolar whatsapp baska ise yaramiyor. Isik olayina Canna cevap yazmis zaten , adam bu isin vakkosu. Toprak light mix tercih edersen faydasini gorursun. Gubre olayi ise tamamen senin tercihin butcene gore yada kimyasal mi organik mi tercihine gore degisiklik gosterir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** ** *** ***** hahahaha*** ****** ********* ******
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha ***
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ** *** ********** **** ******** ********* ******* ********* * ***** hahahaha ***** * *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ** hahahaha** ***** *** ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    ****** **** hahahaha
  • D despotdes:
    **** hahahaha** ******* *** **** ***** ****** ********** ********* ********
  • D despotdes:
    ******* ********** ******* ****** hahahaha** *****
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** hahahaha ***** ****** **** ****** **** ***** *******
    Bandaleros Bandaleros: ****** ***** hahahaha ***** ****** **** ****** **** ***** *******