Auto ve photo aynı kabinde her şey yolundayken moraller bozuk

Ea644

Üye
Arkadasalar 4 adet fem yetiştirme planım vardı ve Tohumlar topraktan baş gösterdiğinde 1 hafta sonra 4 adet femden 2 adetinin özürlü olduğunu fark ettim. Bu yüzden 2 adetin geri dönüşünün olmayacağını düşünerek 5 adet auto tohum attim. Uzun dönemlerin yaklaşık 20. Gunlerindeyken baş gösterdi autolar. Sonradan 2 özürlü de geri döndü uzun dönemlerde çok ilgilenemedim. Ama ilk 15. gününe kadar biraz nem ve ışık stresi yaşadılar. Çünkü kabinim ve ışığım yoktu pencerenin önünde geçirdiler bu süreyi. Sonra kabine aldim sonradan toparladilar 1 ayı geçtikten sonra saksilari değiştirdim büyük saksilara aldim 23 litrelik. Uzun dönemin şuan 64. Günü
Otomatiklerde 33. Günüdeler.

Kabin ve ışık geldiğinde 15. Günündeyiz Uzun dönemler. Kabin ve ışık gelir gelmez
Isik hep 18/6

Suanki problemim Uzun dönemlerin 4 ude pistil gösterdi. Autolardan dolayı autolari hasat edene kadar uzun dönemi vegte tutarım diyordum.
Ama Uzun dönemler ışık hep 18/6 olmasına rağmen bugün hepsinde pistil fark ettim.

Autolari hasat edene kadar yaklaşık 50 gun daha 18/6 ışık olarak devam edeceğim
Bu çiçeğe girmiş olan Uzun dönemlerde sorun yaratır mı arkadaşlar moralim çok bozuk yardımlarınızı bekliyorum

Yani Uzun donem bitki çiçeğe girdikten sonra 18/6 ışık saati ile devam ederse sorun olur mu ?

2 gün önce yaptığım lst

şimdiki halleri soldakiler auto sağdakiler uzun dönem

@OttoMan47 @higthead @cannabis16 @Canna
@Kanka

Son düzenleme:

özmaraz

Üye
Onlar 18/6 da cicege girdiyse eminsen uzun donemlerde auto tohum yanlis gelmis sikinti yok hepsi auto

özmaraz

Üye
hepsinde pistil gördüm belirgin şuan pistiller auto olsa bro 60 gün üzerinde çiçeğe girer mi ki
Sadece pistilse photo disilik organini cikarmistir buda cicege girdigi anlamina gelmez sadece pistilse ama photolarda bi vakitten sonra cinsiyetini belli eder sen cicege sokssnda sokmassnda buda senin icin sevindirici bi haber bitkilerin disi yani

Cashh

Doktor
hepsinde pistil gördüm belirgin şuan pistiller auto olsa bro 60 gün üzerinde çiçeğe girer mi ki
Hiç dert etme benim önceki auto 72 günde çiçeğe girdi aynı tohum bu sefer 33 günde çiçeğe girdi. Şu an senin gibi benim durum da iki çiçek var kabinde biri auto biri photo şu ara photo çiçeğe girdi bir hafta oldu photo veg de devam ediyor hasata kadar böyle gidicem auto hasatı sonrası photo yu çiçeğe sokucam yani bu plan daha önce işledi yine işleyecek Allah izin verirse seninki de işler dertlenme

Ea644

Üye
Hiç dert etme benim önceki auto 72 günde çiçeğe girdi aynı tohum bu sefer 33 günde çiçeğe girdi. Şu an senin gibi benim durum da iki çiçek var kabinde biri auto biri photo şu ara photo çiçeğe girdi bir hafta oldu photo veg de devam ediyor hasata kadar böyle gidicem auto hasatı sonrası photo yu çiçeğe sokucam yani bu plan daha önce işledi yine işleyecek Allah izin verirse seninki de işler dertlenme
eyvallah dostum inş autoları hasat edene kadar photolarda gelişimlerine devam ederler

Cashh

Doktor
kızlar süper bir şekilde geliyor sağlıklı sağlıklı ve wc ,banyo growuna göre gayet başarılı sistemin
dostum bu photo da aynı benim durum gibi pistiller gösterdi dimi ?
Aynen dostum benimki de kız belirtisi gösterdi gelişime devam ediyor. Ve teşekkür ederim. Bu arada hazır değil kabinim ben ürettim ağaç çıta kalın karton silikon acil durum battaniyesi fan Işık vs sistem yerleşimi sonra havalandırma için cama karton bir kutu büyük camı içine alan içi siyaha boyalı duvara hava geçirmez şekilde montaj hava delği alttan vortice havalandırma çektiği havayı camdan dışarı sızdırnadan atıyor sürekli koku yok ses yok Allah a şükür ❤️

Cashh

Doktor
Bitki çiçekte hala bakıyorum içerde koku yok dışarda yayılan koku yok Dr.karbom filtreyi takmadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ****** ***** **** ******** ***** ***** **** ******** ***** **** ** ********* **
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ****** hahahaha ***** ******** *** ********** ******** **
    ********* ********* hahahaha ********** **
    **** ***** hahahaha**** ******* ***** ***** ********* hahahaha ****** hahahaha ***** ******** *** ********** ******** **
  • P PitchBlack:
    ****** ******* **** ***** ***** hahahaha** ******* ********** ******
    ***** ** **** ******** **** ****** ******** hahahaha*
    *** ***** ***** ********* ***** ********* ********* ** ***** ******** ***** ********* ******** ********* ******** **** **
    ***** ********** ** ******** ********* hahahaha** *********
    ***** hahahaha***** **** *****
    ** ***** ******** ***** ******* ***** hahahaha ******** ********** ********** ** ******** ******* **
    ****** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ******** ***** ******* ***** hahahaha ******** ********** ********** ** ******** ******* **
    ***** ***** ***** ********** ** hahahaha* hahahaha ******* ****** ** ****** *** **** *** ***** ***** ** *** **
    *** * **** ***** hahahaha ********* ****** ******* *** hahahaha** **********
    ***** hahahaha *** ****** ** ******* *** ***** **** ***** ** ****** **
    ****** *** *** ******* ****** hahahaha* ******* ****** hahahaha ********* ***** ***** ********** ** hahahaha* hahahaha ******* ****** ** ****** *** **** *** ***** ***** ** *** **
    ***** ********* ********* ******** *** **** ****** hahahaha *** ********** ***** ******** **
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ********* ********* ******** *** **** ****** hahahaha *** ********** ***** ******** ** ****** ****** ***** *******
    +2
    **** ***** ******* ***** *** ***** ******** ***** **
    TroubleStyla TroubleStyla: **