Auto ve foto

Herkese selam 2 adet auto 2 adet photo bitkim var yaklasik 50.gundeler autolar cicekte halen yaklasik 6 haftasi var bulunduğum yerle alakali sıkıntı oluştu 12/12 evreye almam gerekiyor photolarida cicege sokup olayi hizlandirmam gerekiyor daha önce bunu yaşayan,bi yerde okuyan yada bilgisi olan var

MalrukLord

Doktor
Herkese selam 2 adet auto 2 adet photo bitkim var yaklasik 50.gundeler autolar cicekte halen yaklasik 6 haftasi var bulunduğum yerle alakali sıkıntı oluştu 12/12 evreye almam gerekiyor photolarida cicege sokup olayi hizlandirmam gerekiyor daha önce bunu yaşayan,bi yerde okuyan yada bilgisi olan var
12 saat ışık alan autodan hayır gelmez 20 gram hasat alırsın ağaç başı

34Tripp

Üye
Benim de 3 photo 1 Auto var full 12-12 gidiyorum çiçekte 24. Günüm şuanlık sıkıntı yok gidiyor ama şişme konusunda nasıl olur bilmiyorum. Bende zorunda olduğum için, 12-12 gidiyorum ben şahsen g olarakta beni tatmin edeceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Mecburen aldim karanliga suan 12/12 evreye geçiş yapicam hem burdan herkese örnek olurum başına böyle bisey geldiginde sonuclarin ne olduğu bilgisini ulaşır

Çoğu yerde yazılan yorumları okudum ama deneyip gören bir grower göremedim buda beni yapmaya zorladi zaten yer durumlarida sıkıntı oda etken oldu

HighMann

Müptezel
daha önce yapmadım yanlız deneyenleri gördüm 15-20 gr bi hasat veriyor hakikatten tam potansiyelini gösteremiyor ruderalis geni 12 12 de

Cashh

Doktor
Bende de durum benzer ilk olarak 3.5 ay önce aynı anda bir photo bir auto bitkiyi attım auto 33 günde çiçeğe girdi 2.5 ay gittim 18 Işık auto da sömekler şişti kocaman oldu photo ise kocaman bitki oldu başparmaktan kalın ana iki dal oldu sonra 12/12 ye aldım 2.5 aylıkken photo çiçeğe girdi pistil bastı kellelerden ilk hem auto ya hem photo ya topping yapmıştım 20 günlükken photo ya ikinci topping yaptım çiçekten sonra 5-6 kelle den sonra photo her yerinden kelle fılkırdı :) o ara photo nun çiçek süresinde 12/12 de bir tane daha daha auto ekleyeyim dedim auto %40 amber de %60-70 gibi kesicem yer açılıcak bir yandan da filizi yerine koyarım dedim şimdi o auto da bir aylık oldu gayet hızlı güçlü gelişiyor mevcut auto gibi sömekleri kocaman şişmezse üzülürüm tabi ama zaten mevcutta şahane bir photu süreci devam ettiriyor diğer yeni auto eşantiyon gibi 20 gram da verse bir auto tohum zaten yanmakta olan bir ışık altında 20 gram sigaraya değer denemiş oldum ben zaten heyecan la photo yu izliyor bekliyorum bu arada çiçeğin üçüncü haftasında photo yu sıfır yaprak teorisine göre budamadım üstten alta her yere Işık geçiyor bu arada daha önce de aynı şekilde hasata gittim gayet sorunsuz yapraksız bir hasat oluyor temiz kalan yapraklar peteğin üzerinde üç güne kuruyunca sigara kolayca temizleniyor içimi de muhteşem lezzetli oluyor arkadaşlar her kanka ya selam olsun :)

Woppy

Ordinaryüs
@Cashh knk bir ara tırtık sttıgımda peteğin üstünde denedim kurmayı sömekler kof oldu tmm mafa var ama bildigim kof yani nasıl sen iyi oluyor diyorsun valla anlamadım en güzeli kendi asılı hvadar ve karanlık yerde kuruması gerisi bos

Cashh

Doktor
@Cashh knk bir ara tırtık sttıgımda peteğin üstünde denedim kurmayı sömekler kof oldu tmm mafa var ama bildigim kof yani nasıl sen iyi oluyor diyorsun valla anlamadım en güzeli kendi asılı hvadar ve karanlık yerde kuruması gerisi bos
Yok kanka cım valla çok güzel oluyor petek üstünde kurutma çıtır çıtır yanıyor kafa yapıyor kolayla kesmeye gerek kalmadan hazırlanıyor ben çok memnunum

Lowmembers

Müptezel
Kardom kendi kurumasina en yakın benzerligi hava kanallı hps reflektorunun üstü oluyor. Hps reflektor kabindeki nemi cektigi icin nem değmiyor fazla. Dogrudan sicak hava ve isik vurmadığı içinde dedemin sakalına benziyor bembeyaz thc li falan ^^ simdi gene koydum binsomek tirtiklayip bakalim. 1 1.5 saate tamamen kuruyor bende. Ve aradığın lezzette oluyor

Woppy

Ordinaryüs
Ben bi ara denemiştim hoşuma gitmedi sömekler kof gib oldu knk şükür ihtiyacımız kalmadı tırtıga artık :)

Cashh

Doktor
Kardom kendi kurumasina en yakın benzerligi hava kanallı hps reflektorunun üstü oluyor. Hps reflektor kabindeki nemi cektigi icin nem değmiyor fazla. Dogrudan sicak hava ve isik vurmadığı içinde dedemin sakalına benziyor bembeyaz thc li falan ^^ simdi gene koydum binsomek tirtiklayip bakalim. 1 1.5 saate tamamen kuruyor bende. Ve aradığın lezzette oluyor
Valla aynı düşüncedeyim içimi aroması lezzeti harika oluyor tam kurulduğu için petek üstü bende olağanüstü kurutma yöntemi üç günde tamamen kuruyor çıtır çıtır oluyır lezzeti kafası da çok güzel oluyor herkese tavsiye ederim arkadaşlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    *** **** *** *** ***** hahahaha ******* ******* *** ******* ******** *******
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    ***** ***** ******* ** **** ** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • L lityum:
    ****** ** ***** *** *** ******* ******* *** **** ********** ****** ********** *** ******* ***** **** *** ********* *******
  • Kanka Kanka:
    ***** **** **** ****** ***** ********* hahahaha** ***** ******
  • L lityum:
  • Kanka Kanka:
    ***** **** hahahaha* ********* ***
  • L lityum:
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ***** ** ***** *** *** ******** ** ** ******* ***** ***** ** * hahahaha ****** ***** ******* *********
    ***** ***** *** * ** ****** hahahaha** ***** ******* ***** hahahaha hahahaha** ***** ***** ****** **** ******* ***** ****** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
    **** * ***** hahahaha ******* ** ** ****** ****** *********
    Madkusa Madkusa: **** * ***** hahahaha ******* ** ** ****** ****** *********