Auto tohum terasta sadece güneş ışığı ile kabin içindeki gibi yetişir mi hasat veririmi ?

Saygılar selamlar kankalar soru baslikta . Yazin düşünüyorum daha önce kabinde yaptım 3 defa . Sonuçlar güzel oldu hepsinde
Kabin icindeki hasatla kiyaslanabilirmi bilmiyorum ama ben full yaz kiş balkoncuyum kışın bile hasat aliyorum balkonda tabiki miktar fazlasiyla dusuk oluyo ama kendin takiliyosan problem yok namussuz heryerde yetisiyor yasamanin yolunu buluyor :)

Kabin icindeki hasatla kiyaslanabilirmi bilmiyorum ama ben full yaz kiş balkoncuyum kışın bile hasat aliyorum balkonda tabiki miktar fazlasiyla dusuk oluyo ama kendin takiliyosan problem yok namussuz heryerde yetisiyor yasamanin yolunu buluyor :)
Kabin bir auto için ben min 100 alıyordum yazın full güneş altında takribi ne alırım kanka yada sen ne alıyorsun yazın yada kışın biraz detay lazim

Kabin bir auto için ben min 100 alıyordum yazın full güneş altında takribi ne alırım kanka yada sen ne alıyorsun yazın yada kışın biraz detay lazim
Knk kabinde stabil kosullarda gidiyosun outda boyle bisey soz konusu degil sen cicekteyken soguk yersin hava kosullari degiskenlik gosterir ne alacagin belli olmaz benim herzaman bi sozum vardir ya nasip ya nasip ya nasip ben ortalama 50 60 gram alirsam iyi diyorum kendi adima 7 saat guneste

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • blackmambaa blackmambaa:
    ******* ******* ****** *** **** *** ****** ********** ***** hahahaha** ******* ******* ****** *** *****
    blackmambaa blackmambaa: ******* ******* ****** *** **** *** ****** ********** ***** hahahaha** ******* ******* ******...