Auto super silver fem günlüğü

dogu61

Yeni üye
Arkadaşlar selam başlık başka bir alandaydı fakat gidişat günlüğe döndüğünden doğru yere açmaya karar verdim

Burada daha 36 günlük ve topping yapmamıştım

Ardından topping yaparak büyümesi bekledim 39. gün

Şuanda ise 42. gününde

Güncel olarak 45. gününe girdi kızım şuanda büyümesi diğer günlere göre biraz daha hızlandı gibi. Yarın inşallah eğitim vererek daha iyi sonuç almayı düşünüyorum

Kullandığım gübreler
Advanced Nutrients
Grow-bloom-micro serisi
Sensi call mag xtra
Tarantula
Vodoo juice
ve Hesi Supervit (4.5litrelik suya 1 damla) olacak şekilde kullanıyorum

Şuanda ki saksısı 24 litrelik bir saksı bugün geçişini sağladım. Anlamadığım şekilde ufak kaldı sebebini bilmiyorum fakat yanında şuanda sömeklenmede köfteci bir bitkim var

Son düzenleme:

Dodo

Üye
Arkadaşlar selam başlık başka bir alandaydı fakat gidişat günlüğe döndüğünden doğru yere açmaya karar verdim

Şuanda ise 42. gününde

Kullandığım gübreler
Advanced Nutrients
Grow-bloom-micro serisi
Sensi call mag xtra
Tarantula
Vodoo juice

Şuanda ki saksısı 24 litrelik bir saksı bugün geçişini sağladım. Anlamadığım şekilde ufak kaldı sebebini bilmiyorum fakat yanında şuanda sömeklenmede köfteci bir bitkim var
Photo olma ihtimali var kanka 42 gün olmuş çiçeklenme yok

dogu61

Yeni üye
Photo olma ihtimali var kanka 42 gün olmuş çiçeklenme yok
Aldığım siteden tohumun ismi tam olarak auto super haze feminized olarak geçiyordu ilk tür tohumum olduğundan dolayı bir bilgim yok daha önce yetiştiren arkadaşım yanında büyük bitki olduğundan etkilenebilir dedi o yüzden merak ettim

2MoreWeeks

Doktor

Şuanda ise 42. gününde

Kullandığım gübreler
Advanced Nutrients
Grow-bloom-micro serisi
Sensi call mag xtra
Tarantula
Vodoo juice

Kanka saksı geçisi yapma sebebin neydi? Çok geri kalmış bitkin. Zaten ufacık bişey, 7 farklı gübreyle üstüne yürümek ne kadar doğru.

Aşırı stresin sebebi aşırı sulama olabilir mi? toprak ne kullanıyosun?

Son bir stres yaşat, LST yap. daha da dokunma. Aralardan çıkan dallar güzel ışık görürse, hızlı bir değişim görebiliriz.

Gerekirse LST sonrası gölge eden fan yapraklarını atarsın.

dogu61

Yeni üye
Kanka saksı geçisi yapma sebebin neydi? Çok geri kalmış bitkin. Zaten ufacık bişey, 7 farklı gübreyle üstüne yürümek ne kadar doğru.

Aşırı stresin sebebi aşırı sulama olabilir mi? toprak ne kullanıyosun?

Son bir stres yaşat, LST yap. daha da dokunma. Aralardan çıkan dallar güzel ışık görürse, hızlı bir değişim görebiliriz.

Gerekirse LST sonrası gölge eden fan yapraklarını atarsın.
Kanka saksı değiştirme sebebim kullandığım saksının lst için uygun ebatlarda olmamasıydı bitkinin pistilleri çıktığından bitkinin sadece boy olarak bodur kaldığını düşünerek gübre verdim sulama olarak ise 2 günde bir normal su haftada 2 kez ise gübreli su veriyorum. toprak olarak biobizz light mix kullanıyorum. pazartesi günü son bir lst yaparak bırakıcam

Kanka

Administrator
Yönetici
kankam gayet guzel gidiyor , yerinde olsam o ucurdugun kelleden elde ettıgın 2 kelleyı yanlara doğru esnetip bağlardım , hasatın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    ****** **** **** ** hahahaha
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ******* ** ** ** **
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    **** *** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** hahahaha*** hahahaha** hahahaha* ****** ***** ***** ****** *
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** **** hahahaha******* hahahaha **** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha ******* **** hahahaha ********* **** ****** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ********* ******** **** ********* ********** * ****** ******** ***** ******** *** hahahaha**** **** ***** *** ****** ********* ***** ******** ** **** **** ****** ****** ******* *** ***** ***** ******** ******** ***** ******** ******* ******** *** ***** ********** **** ******** ******** ****** ** ****** **** *** ********* ******
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha ********* ***** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ** *** **** hahahaha ********* ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • A ax-b:
    ******* ******** ********** ***** * **** **** ********* ***** ****** *********
  • ghostt7 ghostt7:
  • istr istr:
    *** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** ***** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** **** ***** hahahaha** * ***
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    **** ********* ****** *** ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** **
    istr istr: **** ********* ****** *** ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** **