AUTO PHOTO KARMAŞASI

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23835

Guest
bol hasatlar. Daha önce auto bitki yetiştirdim fakat şu an aldığım photo geldi. Ayni kabinde hem auto hem photo yetiştirebilir miyiz. Ne gibi sorunlarla karşılaşırız. Bir de daha once photo yetiştirmedim topping uygulucam 1 kere. fakat mainlining yapmadan da verim alabilir miyim lst yaparak. 50 gun vegde tutmayi planliyorum kankalar. Sonradan 12/12ye alacağım. Biobizz light mix toprak ve gübrelerini kullaniyorum 19 lt saksıda yapiyorum. 300w cob led kullaniyorum 2 saksım var

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Anladım kanka o zaman autoyu cfl yontemiyle hasat ederim ya da veg donemini uzun tutarim. En kotu bi kereligine autonun son zamanlarini 12 12 gecirtirim mecburen. Deneyim olacak benim icin. Peki mainlining yapmadan lst yaparak photo olayını halledebilir miyiz. Auto photoya gore daha basit kelle almadan lst yaparak bu işi başarabiliriyoruz en azindan

CahilKush

Doktor
Anladım kanka o zaman autoyu cfl yontemiyle hasat ederim ya da veg donemini uzun tutarim. En kotu bi kereligine autonun son zamanlarini 12 12 gecirtirim mecburen. Deneyim olacak benim icin. Peki mainlining yapmadan lst yaparak photo olayını halledebilir miyiz. Auto photoya gore daha basit kelle almadan lst yaparak bu işi başarabiliriyoruz en azindan
Kanka bence photo bitkine birden fazla topping yap main lining vermene gerek yok iyi bir lst ile güzel paylastirirsin ışığını ama elinde photo var moruk yap topping de lst de scrog da ver 3 ay veg de tut autoyu hasat eder photo yu alırsın çiçeğe elindeki bitene kadar o yetişir.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Anladım kanka tesekkurler sitede üye olarak yeniyim fakat bir cok konuyu okudum oncesinde. burdan senin yorumlarini da okudum konulari okumaya devam, fikrin icin sagol bol hasatlar

caps4me

Yeni üye
Kanka bence photo bitkine birden fazla topping yap main lining vermene gerek yok iyi bir lst ile güzel paylastirirsin ışığını ama elinde photo var moruk yap topping de lst de scrog da ver 3 ay veg de tut autoyu hasat eder photo yu alırsın çiçeğe elindeki bitene kadar o yetişir.
kanka birkaç gündür cevabını aradığım bir soruyo nokta atışı bir cevap vermişssin ama topping main lininng lst gibi terimlerin hiçbirini anlamadığımdan fransız kaldım olaya bunları nasıl çözerim

CahilKush

Doktor
kanka birkaç gündür cevabını aradığım bir soruyo nokta atışı bir cevap vermişssin ama topping main lininng lst gibi terimlerin hiçbirini anlamadığımdan fransız kaldım olaya bunları nasıl çözerim
Youtube girip ( how to make ) yazıp etiğimin adınıda sona yazarsan bir sürü video bulursun

caps4me

Yeni üye
Youtube girip ( how to make ) yazıp etiğimin adınıda sona yazarsan bir sürü video bulursun
sağolasın o işi halletim peki ben bu photo bitkilerime 3 ay boyunca eğitim vermesem auto ları kesince çiçeklenmeye soksam ne olur çünkü eğitim için sanırım bira geç kaldım ekeli 1 ay oldu 6. kata çıktılar

CahilKush

Doktor
sağolasın o işi halletim peki ben bu photo bitkilerime 3 ay boyunca eğitim vermesem auto ları kesince çiçeklenmeye soksam ne olur çünkü eğitim için sanırım bira geç kaldım ekeli 1 ay oldu 6. kata çıktılar
Yo gecikmemişsin istersen 4 ay tut kanka birşey olmaz sadace bitkin çok büyür

caps4me

Yeni üye
Kanka eğitimsiz falan büyütme özellikle photo bitkiyi eğitimsiz hiç büyütme eğitim önemli eğitim şart
4. haftalarını bitirmek üzereler 2 ay daha veg de tutucam ne yapmamı önerirsin peki ilk photo deneyimim bu hiç bir eğitimi yapmadım bu güne kadar hep kara düzen terasta büyüt besle kes kurut iç bu sistemi yeni kurdum kapalı alanda ilk bitkim bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** ******* ********** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** ******* ********** **