Auto Outdoor Icin Yardim

dodobeach

Yeni üye
Outdoor yapmak istiyordum ama imkansizlarla sansizliklar yuzunden zaman uzadi 10 gun icinde ekicem advenced serisinden kullanicam micro grow bloom bud ignator bud x tarantula candy bud rhino skin bilgilerinizi benle paslayirsaniz cok sevinirim

dodobeach

Yeni üye
Cvp: Auto Outdoor Icin Yardim

Bu tarihten sonra ekimde bir problem olur mu gubreler ek olarak ne almam gerekir gibi bilgi kanka

snnemre

Yeni üye
valla kanka bende gurbetteydim yeni geldim memlekete tohumları anca patlattım salıcam outdorr bahceye bakalım olursa olur olmazsa olmaz yapıcak bişe yok ellerimizi açıp dua edeceğiz Allaha ekime kadar havalar iyi olsun diye :D

Reanimasyon

Yeni üye
Güneş  şimdi bitkilerde çiöeklenmeyi teşvik aşamasına geçti  . Biraz geç kaldın,  hasadın kışa doğru olur ama az olur gibime geliyor kanka

Narkotik

Üye
Kanka auto güneşin kaç saat ışık verdiğiyle ilgilenmez kaç saat ışık alacağıyla ilgilenir. Autonun olayı bu mk adı üstüne otomatik geçiyor. Bu saatten sonra ekme derim az ışık alacağından verimi de az olur tatmin edeceğini sanmam kanka

LemonHaze01

Yeni üye
At gitsin bende attım delirma az olsada bok sigaralara bir ton para vermekten iyidir sen kimseye takılma  10 gr da alsan adam gibi sigara içersin çer çöp uğraşma
genetik sigara şuanda gr 100 tl değmez at gitsin ne toplasan kardır

dodobeach

Yeni üye
10 alicaksam hic riskine girmem kanka zaten gunluk 5 iciyorum ne anladim bu seyden aldim gubrelerin fiyati ortada torfu oyu buyu cok masrafli sigara alsam daha uyguna alirdim yani yaptim masraf kadar bile sigara alsam yeterdi ama o rakamlar icin ne riske girilir nede baska birsey

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ********* ******** *** ***** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ****** ***** ********** ****** ****** ***** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** **** **
  • muadip muadip:
    ****** ***** *** hahahaha**** ** ***** **********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ******* ******** * * ******* ******** ** ******** *** **
    **** **** hahahaha****** ****** ********** ** hahahaha* ***** *** ********
  • muadip muadip:
    *** ***** ***** ****** **** ****** hahahaha***** ***** *** ********
    +1
    hahahaha * * ******* ******** ** ******** *** **
    +1
    ****** hahahaha *****
    +1
  • muadip muadip:
    ******** ******* ****** ***** ****** **** hahahaha****** ****** ********** ** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** *** ** ***** *** **** ********* ** **** ********** *** hahahaha ****** hahahaha **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** hahahaha** ***** *****
  • muadip muadip:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** **** hahahaha****** ****** ********** ** ******
    ****** ** ** *** hahahaha** ****** ******* ***** ** ****** *** ****** ********* ***
    3grcigara1dal 3grcigara1dal: ****** ** ** *** hahahaha** ****** ******* ***** ** ****** *** ****** ********* ***