Auto mu uzun donemmi ?

Sativacı

Yeni üye
https://ibb.co/4K1cGT7 şuan 40 günlük auto jack Herer aldım hep alışveriş yaptığım siteden aldım tohumumu bugune yanlışlık olmadı bitki büyürken baya strese uğradı sorum şu arkadaşlar şuana kadar girmesi gerekiyordu çiçeğe uzun donemmi yolladılar yanlışlıkla yada çok strese uğradığı için mi geç kaldı çiçeğe

S

silas

Guest
Cinsiyet gösterdi mi? Bitki stres yaşadıysa ki bunu sen biliyorsun geçikmiş olabilir. Bitki daha önce aşırı stres çekmiş gibi durmuyor, genel olarak sağlıklı, sadece biraz aşırı ve sık sulama stresi var ona dikkat et. Bana photo gibi geldi. İyi growlar

Sativacı

Yeni üye
Usta bitki dışı yani stres yaşadı evet ama bu kadar uzaması normalmi yani anlamadim ilk defa başıma böyle bı olay geldi yada nezamn girer aldığım tohumcuda zaten daha önceki fotolarını atmıştım strese sokmusun çiçeği demişti dünde konuştuk auto yolladım sana strese soktugun için geç girecek dedi ama daha girmesi uzun süreli gelismesinde hiç bir sıkıntı yok kafayı yicem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **