Auto mu photo mu?

• Konbuyu başlatan Skywalkerhaze
  • Başlangıç tarihi
S

Skywalkerhaze

Guest
Selam beyler bitki 55. Gunde boy 1.50 oldu 450 w cob full spec isik veriyorum 20/4 hala ciceklenmeye girmedi surekli yeni yapraklar cikartiyor genetik lemon og kush auto olarak aldim biri aydinlatirsa sevinirim auto mu photo mu ?

https://ibb.co/R7yxVZM

https://ibb.co/KDmjXy4

Yaw knka aldin tmmda evde yetistiriyosun egitim vs vermemisin cuk gibi uzamis.yer bile kalmamis sen bundan nasil kelle almayi dusunuyon orda solermisin burdan kimse anlamaz knka automu lhitomu diyee  sen isigini 12 12 ye cek sokmaya calis en azindan cunku kelledede biraz dha buyucek bitkin isik mesafesinden sonra kellelere isik veremiceksin

S

Skywalkerhaze

Guest
Cvp: Auto mu photo mu?

Kardesim bos yorum yapma somegini s.. umrumda degil bitki auto mu photo mu bunu ogrenmeye calisiyorum her iki sekilde de alani buyutucem auto bitkiye egitim ver diyen var verme diyen var ben tecrubesiz oldugum icin vermeyip kendim gozlemlemeyi tercih ettim sonucta auto bitki diye aldik ne kadar buyuyebilirdi veya ne kadar uzun surebilirdi

Ü

Üye silindi 12891

Guest
12 saate çek kanka ışığı öyle dene, genelde 26. Günde çiçek belirtileri olmaya başlıyor auto bitkilerde pistil veriyorlar

S

Skywalkerhaze

Guest

Kanka cekiyorum 12-12 e zaten 12 saat isiktan sonra yapraklari asagi egiliyor

Edige

Yeni üye
Photo kanka. Aynısı başıma geldi. Kushseddden aldım auto diye. Genetgimiz aynı. Lemon og fem.

COFFE

Yeni üye
Photodur 2 ay olmuş kanka illaki belli eder di şimdiye kadar 
Auto diye almıştım neyse kısmet buymuş demekki şu yoklukta hiç olmamasindan daha iyi
Benmki 43. Günde bence benimkilerde photo :D seninki gibi

S

Skywalkerhaze

Guest

Hahaha yapcak birsey yok knk  12-12 e cektim bugun 2. Gunu ne zaman ciceklenecek bakalim bekliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha ***** ****** ******** hahahaha*** ******* ***** ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** *** ** ****** **
  • M Melodirdy:
    ***** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ********* ***** ********** hahahaha******* ********** ******* *** hahahaha**
  • M Melodirdy:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ****** *** ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********** ********* ** hahahaha ***** *** ******** ****** hahahaha*** ** ****** ******** ***** ********** ****** ******* ***** ***** ******* **** hahahaha****** hahahaha **** ****** ******* ****** hahahaha ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha *** **** ********** ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** ****** ****** ***** ***** ** ****** **** ******* hahahaha* hahahaha *** **** ********** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** hahahaha***** hahahaha* ****** ****** *** *** **** hahahaha********* ***** ********* ********** ****** ********** *** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** * ******** ****** ****** ******** ********* hahahaha*** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ****** ******* **** ******* ********* *** hahahaha**** hahahaha**** ******** ** **** hahahaha ** **** ** ******* ********** ***** ****** ***** hahahaha* **** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**
    T terbiyeligunahkar: ***** ******** ***** *** ******** hahahahahahahaha**