Auto mu photo mu ?

KomsomoL

Yeni üye
Kankalar bitkim 28 günlük super Lemon haze toprağı plogran allmix ışık 400w MH lamba ısı 20-23 arası değişiyor nem 65-75 arası değişiyor ışıkla bitki arası 1 metre var auto diye geldi ingilterden elden aldım kutusu orjinaldi ama sanki büyümüyor gibi boyu 26 cm bu arada bu da beni bitkinin photo olduğu düşüncesine itti ha bı de daha hiç gübre vermedim birazdan vericem

Daha erken söylemek için ama auto hızlı büyür büyük oranla FEM bir bitki veya hasat süresi geç olan bir dnaya sahiptir bilemeyiz zaman göstericek kankacım ph düzgün ver gübreyi iyi yap ışık nem ısı normal düzeyde olsun anlarız o zaman

KomsomoL

Yeni üye
Daha erken söylemek için ama auto hızlı büyür büyük oranla FEM bir bitki veya hasat süresi geç olan bir dnaya sahiptir bilemeyiz zaman göstericek kankacım ph düzgün ver gübreyi iyi yap ışık nem ısı normal düzeyde olsun anlarız o zaman
Tamamdır şimdi gübresini veriyorum lst yapıyorum 1 kere dopping yapmalımıyım sence

Eğer autoysa verimi düşürüsün femse yap derim ama kesin bir tanı koyamıyoruz. Ben hiç bir zaman toppingi tavsiye etmiyorum çünkü bitki filizden hasada kadar tek sağlam ve diğer aktif maddeleri içeren kafa o o kafayı alırsın evet dallanır budaklanır ama işin sırrını almış olursun o yüzden fIM yap kafanın yarısını al. Alt dallara büyü komutu vermek istiyorsan bitki zarar görmesin dersen ki bu seni 1 hafta geriye atacak bitkinin kafasını hst tarzı parmaklarımla hafifçe ez bitki orası büyütmek yerine orayı onarıcak o onarırkende alt dallar çoşacak topping ve fım mantığıda böyle işler en ufak stresle parmla ezerek çıkarım diyorsan istediğinde devam et

KomsomoL

Yeni üye
Eğer autoysa verimi düşürüsün femse yap derim ama kesin bir tanı koyamıyoruz. Ben hiç bir zaman toppingi tavsiye etmiyorum çünkü bitki filizden hasada kadar tek sağlam ve diğer aktif maddeleri içeren kafa o o kafayı alırsın evet dallanır budaklanır ama işin sırrını almış olursun o yüzden fIM yap kafanın yarısını al. Alt dallara büyü komutu vermek istiyorsan bitki zarar görmesin dersen ki bu seni 1 hafta geriye atacak bitkinin kafasını hst tarzı parmaklarımla hafifçe ez bitki orası büyütmek yerine orayı onarıcak o onarırkende alt dallar çoşacak topping ve fım mantığıda böyle işler en ufak stresle parmla ezerek çıkarım diyorsan istediğinde devam et
Dopping de vazgeçtim sadece lst yapıp bırakıncam foto atarım birazda

En altta bulunan tohum çatlatma amacıyla yaprağa benzemeyen ilk katı kaldır şu küçük ovel olan bu bitkiye artık erginlenme dönemi bitti ve olgunlaşma sinyali verecektir ince bir hesaplamadır yapraktaki parmak sayılarını arttırır. Bi growumda ilk kat 1 (parmak!)
2.kat 3
3. Kat 5
4. Kat 7
5. Kat 10
6. Kat 12 diye çıkarttım
Bu kendini geliştikçe yaratılacak tecrübedir
Fakat her zaman ilk çıkan 1 ve 3 yaprak 3 haftalarda çöptür. Çöp olduğunu anlaman için bitki 5. Parmak yaprak attıktan sonra kesmen gerekir

KomsomoL

Yeni üye
Beşinci yaprak dediğin şuan en tepedeki açmakta olan yaprağı diyorsun demi yanlış anlamadım sonra alttaki oval yaprakları koparıcam bide ben bunu böyle bağladım ama doğrumu yaptım sadece tepedeki ve sol attakini bağlasam yetermiydi

Turkish man

Doktor
Kankalar bitkim 28 günlük super Lemon haze toprağı plogran allmix ışık 400w MH lamba ısı 20-23 arası değişiyor nem 65-75 arası değişiyor ışıkla bitki arası 1 metre var auto diye geldi ingilterden elden aldım kutusu orjinaldi ama sanki büyümüyor gibi boyu 26 cm bu arada bu da beni bitkinin photo olduğu düşüncesine itti ha bı de daha hiç gübre vermedim birazdan vericem
Işık periyodun kaç bro

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka auto mu photo mu bilinmez ama bildigim hasati 10 haftadan uzun süren bitkiler phto dur. Normalde plogran all mix icinde 6 hafatya kadar yetecek besin vaedir. En azindan bu üretcisin verdigi bilgi böyle. Isik ne renk kanka. beyaz mi sari mi?

Kanka auto mu photo mu bilinmez ama bildigim hasati 10 haftadan uzun süren bitkiler phto dur. Normalde plogran all mix icinde 6 hafatya kadar yetecek besin vaedir. En azindan bu üretcisin verdigi bilgi böyle. Isik ne renk kanka. beyaz mi sari mi?
Sarı olsa bu dereceden 3 4 katı boy atardı reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******