Auto hurafe mi ?

serseristil

Yeni üye
Abilerim kardeşlerim selamlar başlık dikkat çekmek için denebilirr  :) ben sponsor siteden işimi hallettim neyse konu şu ben bu sitenin whatsapp müşteri hizmetlerindeki arkadaşla baya muhabbet ettim dedim ki bana böyle en kötü şartta bile büyüyebilcek az da olsa elime hasat verecek bir cins lazım. elimde ak47 ve cheese var ne düşünüyorsunuz bilgili arkadaşlar??  autonun az ilgiyle bile her türlü hasat verdiği doğru mudur? :p

Sativa, Indica ve Autoflower farkları Bu konuyu tekrar okumanı tavsiye ederim AK-47 genel olarak yeni yetiştiricilere önerilen popüler bir genetiktir hem dayanıklı hem de hoş cheese de aynı şekilde çok popüler olan genetiklerdendir bütün bitkiler ilgi ister ama autolar pek eğitim istemez evrelere otomatik geçiş yapar vs bu tarz duruma göre avantaj sayılabilecek özellikleri ile bilinirler bütün yazılarında ki kalın yazma olayını düzenlersen herkes için daha okunaklı bir içerik oluşturmuş olursun iyi forumlar.

serseristil

Yeni üye
Cvp: Auto hurafe mi ?

EvdekiMizah' Alıntı:
Sativa, Indica ve Autoflower farkları Bu konuyu tekrar okumanı tavsiye ederim AK-47 genel olarak yeni yetiştiricilere önerilen popüler bir genetiktir hem dayanıklı hem de hoş cheese de aynı şekilde çok popüler olan genetiklerdendir bütün bitkiler ilgi ister ama autolar pek eğitim istemez evrelere otomatik geçiş yapar vs bu tarz duruma göre avantaj sayılabilecek özellikleri ile bilinirler bütün yazılarında ki kalın yazma olayını düzenlersen herkes için daha okunaklı bir içerik oluşturmuş olursun iyi forumlar.

teşekkür ederim kankam cevabın için ayrıca kalın yazı da birnevi imzam diyelim :p

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** hahahaha** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • O Ogkushh07:
    hahahaha*****
  • O Ogkushh07:
    hahahaha**
  • O Ogkushh07:
    *** ** *** hahahaha**** *** ** ********* ****** ****** hahahaha*
  • O Ogkushh07:
    ** hahahaha* hahahaha **** ****** ***
  • O Ogkushh07:
  • E Emre77:
    ****** ***** ******* ********** ******** **** ***** ****** ******** ***** hahahaha*** ******** ***** ******** ****** ****** ** ********
  • E Emre77:
    ***** ****** hahahaha ******* ***** ****** ** *******
  • E Emre77:
    ******** hahahaha hahahaha***
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** *** ******** **** ******** ***** ******* ********** ******** **** ***** ****** ******** ***** hahahaha*** ******** ***** ******** ****** ****** ** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ***** ***** ****** *** ******** **** **
  • E Emre77:
  • E Emre77:
  • E Emre77:
    hahahaha* ****** ***** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ****** ***** ********* *** ****** **** **** ******** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ** **** hahahaha** * ******** ****** ****** **** ** ********* ********** ** ****** **
    Bandaleros Bandaleros: ******** *** ** **** hahahaha** * ******** ****** ****** **** ** ********* ********** **...