Auto Grow Hakkında..

pablosqy

Yeni üye
Tohumlarım: Glue Gelato auto, White Widow auto, Amnesia Haze auto (Royal king ve ...'s farm seedleri)
3 adet

Malzemelerim:

240w quantum board lm301h ve samsung quantum board kaç w bilmiyorum ama 1200 lümen veriyor.

Kabin 120x120x200

Mini vantilatör

3 adet 20L bez saksı

All mix 50L toprak

Nem, Isı ölçer

PH Ölçer

Bio Grow, TopMax, Bio bloom

Sonrasında karbon filtre de alacağım ama şuan için almam gereken başka bir şey var mıdır ?
Tohumlar suyun içinde peçete aşamasını da geçtikten sonra direkt olarak 20L all mix saksının içine eksem problem olur mu ?
Bu ışıklar ile sizce kaç g. hasat alırım ?

Hemen 20 lt almixe alma kanka bozarsin bitkiyi 1 yafa 2 litrelik saksi olur yada buyuk pet bardak olur once bunlarda gelistir bitkiyi ve basit bi torf toprakta yap gubreli toprak kullanma ilk etapta . Kokleri saksinin altinda gormeye basladiginda buyuk gubreli saksina al ozaman verin daha iyi olacaktır

Arkadaş yazmış kanka all mixle başlama. Nem cihazı eksik, bulabilirsen general home humidifier adı 5 farklı model cihaz kullandım çoğu bozuldu ilk ayda en çok ondan memnun kaldım, veg boyunca 70/80% neme ihtiyaç duyacaklar. Ph downında yok sanırım, karbon filtreyi sonra alabilirsin ama giriş çıkış fanına ihtiyacın var eğer almadıysan @higthead e sorabilirsin. Bitkinin ideal koşullarını sağlarsan gayet de iyi hasat alırsın kanka iyi growlar

Greetings! My name is Ridge and I'm pleased to be at tohumsuz.com. I was born in Malta but now I'm a student at the Northwestern University.
I'm normally an hard-working student but this term I had to go abroad to see my kinsfolk. I knew I wouldn’t have time to finish my research proposal, so I’ve found the perfect solution to my problem - ESSAYERUDITE.COM >>> https://essayerudite.com/write-my-essay/
I had to order my paper, because I was pressed for time to finish it myself. I prefer EssayErudite as my research proposal writing service because it’s respected and has a lot of experience in this market.
I received my order on time, with proper style and formatting. (research proposal, 76 pages, 2 days, PhD)
I never thought it could be possible to order research proposal from an online writing service. But I tried it, and it was successful!
I would certainly advise this essay writing service to all my friends ;)
Bro this is a cannabis grow forum, wrong place to advertise essay site lol.

Tohumlarım: Glue Gelato auto, White Widow auto, Amnesia Haze auto (Royal king ve ...'s farm seedleri)
3 adet

Malzemelerim:

240w quantum board lm301h ve samsung quantum board kaç w bilmiyorum ama 1200 lümen veriyor.

Kabin 120x120x200

Mini vantilatör

3 adet 20L bez saksı

All mix 50L toprak

Nem, Isı ölçer

PH Ölçer

Bio Grow, TopMax, Bio bloom

Sonrasında karbon filtre de alacağım ama şuan için almam gereken başka bir şey var mıdır ?
Tohumlar suyun içinde peçete aşamasını da geçtikten sonra direkt olarak 20L all mix saksının içine eksem problem olur mu ?
Bu ışıklar ile sizce kaç g. hasat alırım ?
TOHUMLARI NERDEN ALDIN KRAL ... VE ROYAL TURKİYEYE GONDERMIYORDU EN SON !! ACİL YARDIM

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • U Uyuzessek:
    ***** ***** ***** **** ******* ***** ******** ****** **
  • S sefilzenci:
    ******* hahahaha ***** ********* ******* **** ******
  • U Uyuzessek:
  • D deli6161:
  • U Uyuzessek:
  • D deli6161:
  • Y yinedustun:
    hahahaha ********* ***** **** ******** hahahaha** ********** ******** ***
  • O oziozi:
    ****** **** ********** * **** **** * ***** ***** ******* *** ***** ** ** *** ** ***** *******
  • O oziozi:
    ********* ****** *** *** ********** * ********* hahahaha
  • S sefilzenci:
    ********** ******* ******* *** **** ****** *** ******** ***** ******** ****** ******** ***** ******* ******* ****** *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    *** ********* hahahaha ******* hahahaha****
  • D deli6161:
    ***** ******* ** **** ***** ******** ********* hahahaha*** ******* *****
  • O oziozi:
  • U Uyuzessek:
    ***** ******** * **** ******** ** ********* hahahaha ******** ********* ***** ******** *********
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ******* ***** ***** **** ***** hahahaha hahahahahahahaha
  • xskyrex7 xskyrex7:
  • D deli6161:
  • U Uyuzessek:
  • D deli6161:
    D deli6161: ******* *** ***** ****** **** **** ******* ********