Auto Gorilla Glue güncel durum ve birkaç tavsiyeye ihtiyacım var dostlar

goosebumps

Yeni üye
Herkese selam kanka. Bitkim Auto gorillaglue 25 günlükken ilk pistili gösterdi. Şuan totalde 59.gün bloom 34.günde. Durumu bu şekilde. Yanında 2 adet daha bitkim var geriden geliyorlar. 240w qb kullanıyordum. Az gelir diye yanına 400w hps ekledim. Şuan totalde 640w ışık yiyorlar.

sorum şu ki hpsyi ekleyeli 4 gün oldu. sanki gelişimi yavaşladı gibi hissediyorum. fazla ışıktan strese girmiş olabilirler mi? yaprak uçları da hafif kahverengi oldu aşağıya fotoğraf bırakıcam. Tavsiyeniz nedir bu şekilde kalsın mı yoksa qbyi iptal mi edeyim? Yada ışıkları yukarı mı kaldırayım? Yada qbyi kısıp gözlemleyeyim mi? ppfd ölçtüğümde kabinin her yeri 850-1000 arası değer alıyor.

Ayrıca genel olarak gününe göre sömek gelişimi nasıl? bence sömek durumu bi tık zayıf gibi, değerlendirir misiniz?

ilgilenen herkese teşekkürler :)
@higthead @Kanka @Cannabis16*yeni @OttoMan347 @Prof.Dr.Tonii

goosebumps

Yeni üye
teşekkür ederim kanka. belki büyük diye yavaş dolduruyordur süresi uzar diye düşündüm. bunun yanında ufak saksıda bi kız daha var toplasan 3-5 sömek var ama bunun 2 katı şişti

Hocabey

Yeni üye
Herkese selam kanka. Bitkim Auto gorillaglue 25 günlükken ilk pistili gösterdi. Şuan totalde 59.gün bloom 34.günde. Durumu bu şekilde. Yanında 2 adet daha bitkim var geriden geliyorlar. 240w qb kullanıyordum. Az gelir diye yanına 400w hps ekledim. Şuan totalde 640w ışık yiyorlar.

sorum şu ki hpsyi ekleyeli 4 gün oldu. sanki gelişimi yavaşladı gibi hissediyorum. fazla ışıktan strese girmiş olabilirler mi? yaprak uçları da hafif kahverengi oldu aşağıya fotoğraf bırakıcam. Tavsiyeniz nedir bu şekilde kalsın mı yoksa qbyi iptal mi edeyim? Yada ışıkları yukarı mı kaldırayım? Yada qbyi kısıp gözlemleyeyim mi? ppfd ölçtüğümde kabinin her yeri 850-1000 arası değer alıyor.

Ayrıca genel olarak gününe göre sömek gelişimi nasıl? bence sömek durumu bi tık zayıf gibi, değerlendirir misiniz?

ilgilenen herkese teşekkürler :)
@higthead @Kanka @Cannabis16*yeni @OttoMan347 @Prof.Dr.Tonii
Benim ki çorbacıdan. Sanki senin genetiğe benziyor kanka? Bloom 17. Gün

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********