Auto Gelato Ve Power Plant Günlüğü Sonunda Başlıyoruz !

Dostum anion iyon saçmıyorsa sorun yok. Bazı yazılarda makalelerde nem makinasındaki iyon özelliği açık kullanınca bitkiler iyonlardan dolayı hermaya dönebiliyormuş. Mesela tohumlarken gümüş suyu kullanılır oda iyonik bir su zaten gümüş suyundaki iyoniklik bitkiyi değiştirip tohumlandırır.

Yani kısacası dostum açma normal olarak kullan. Ben hiç açıp denemedim riske girmek istemedim. Bize normal su buharı yeterli dostum fantaziye gerek yok=)
tamamdır hocam teşekkürler cansın <3

@Canna Hocam şuanda 45 bin ortalama lux değeri ölçüyorum çokmu fazla ışıkların bazılarını sökeyimmi yavaş yavaş takayımmı ışık stresine felan girmesin sonra

higthead

Jolly Green
https://ibb.co/zFjPz9b https://ibb.co/gwvbM2Q

Bi sorun varmi kizda sanki icimdr kotu bi his var iyce paranoyak oldum :D yardimci olursaniz sevinirim bide pet bardağı cikarayimmi ?

@Canna @higthead

Dostum pet bardağı niye çıkarıcaksın Hava hacmi düşürüp nasıl nemi yüksek tutucaksın ??. Dostum her bıtkı aynı gelişmez Her bitki aynı değildir. Zaman ver zaman tanı. Atıyorum 6-7 filizin varsa 1 tanesi file verebilir veya 4 ü hızlı geişip 2 si yavaş gelişebilir.

Dostum pet bardağı niye çıkarıcaksın Hava hacmi düşürüp nasıl nemi yüksek tutucaksın ??. Dostum her bıtkı aynı gelişmez Her bitki aynı değildir. Zaman ver zaman tanı. Atıyorum 6-7 filizin varsa 1 tanesi file verebilir veya 4 ü hızlı geişip 2 si yavaş gelişebilir.
hocam valla bu tohumdan ben bişey çıkcagını açıkçası sanmıyorum ama 4 5 gün bi beklicem aynı durumdaysa yeni tohum malesef :( nem makinem var hocam nem %90 95 lerde tutabiliyorum pet bardak koycaksam neden aldımki ben bunu

C

Canna

Guest
Gerisi yazilmamis, devam yazmaya. her tohumdan bir seyler cikar.

C

Canna

Guest
Bakmamiz gereken deger PPFD ama bunu bilmiyorsak lux degerinden PPFD yi hesap edebiliriz. Bak Forumlar-Isik -benim eski nikimle yayinladigim, isik bilgilendirme1-2

bunun böyle olmaması gerekiyodu baksana şuna hocam gözünü seviyim 1 haftada kendini toparlar toparlamasınada auto bitki bunun kusursuz gelişmesi lazımki ben adam gibi bi hasat alayım

C

Canna

Guest
Dostum elbette hasat alacaksin ama bitki stres yasiyor ve her stres hasatin azalmasi demektir. Stresteki bitki gelismeyi durdurur. Bunu böyle devam et, bir dahakine daha iyisini yaparsin.

Dostum elbette hasat alacaksin ama bitki stres yasiyor ve her stres hasatin azalmasi demektir. Stresteki bitki gelismeyi durdurur. Bunu böyle devam et, bir dahakine daha iyisini yaparsin.
yok hocam ben 3 ay vakit kaybettim zaten şimdi bildiğim yöntemle yeni tohum attım daha fazla vakit kaybedemem artık çok sinir olmaya başladım

C

Canna

Guest
Elden ne gelir, yapacak bir ey yok dostum, ya torbaci yada kendi hasatin. Olsada imkan bir sekilde stoktan sana verebilecek . Ama yok. Bende yaklasik 20 gündür harmanim,

C

Canna

Guest
Buradaki ustalar senin yaninda ,her derde deva oluruz yetistirme konusunda . Ilerle dostum.

C

Canna

Guest
Gayet iyi, nemi ve sicakligi biliyorsun, kök gelistirme gübresine basla.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Gelato full tricom basan yetiştirmesi kolay bir genetik ,etkileri değişik hem kahkaha da attım kitlendigimide hatırlıyorum ortama göre diyebilirim, sürecin sıkıntısız olsun

https://ibb.co/4mmR4BM benim yetiştirdigim gelatonun kellelerden biri böyleydi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ichbinkrytpon:
    * ****** * *** hahahaha*
  • L lityum:
    ** ****** *** hahahaha ****** hahahaha****
  • Kanka Kanka:
  • Narkotik Narkotik:
    ********** ********** ***** hahahaha* ***** ** hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ****** ********** hahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ****** ***** ** hahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ****** ** **** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    hahahahahahahaha ******* ***** ******** ***** ****** ***