auto flower 37.gün durumları sizce nasıl?

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Aşırı sulama problemi gibi gözüküyor. ne kadar suluyorsun saksılar kaç litre gübre ne veriyorsun

selam arkadaşlar kızlarımın bugün 37.günü sizce durumları nasıl ilerliyor yorumlayabilirmisiniz bol dumanlar

Kanka bitki suyu icmiyor sıkıntıya girmis gibi Revive varsa öncelikle onu kullan artı yaprakların bildigin acık renk azot eksiliginden dolayı acık renk oluyordu tam emin deglm forumda var konu ordan bak kesin senin bitkinin problemi bu acık renk olmayacak bu kadar daha koyu olması gerekiyor grow gübrelerini kesmedin demi bloom a geçip? Bitkilerin iyi büyük ama o konuda problem yok

Sömekoow

Yeni üye
selam arkadaşlar kızlarımın bugün 37.günü sizce durumları nasıl ilerliyor yorumlayabilirmisiniz bol dumanlar

Kabin ölçün nedir ve hangi ışığı kullanıyorsun yazar mısın?

Chelios

Yeni üye
Aşırı sulama problemi gibi gözüküyor. ne kadar suluyorsun saksılar kaç litre gübre ne veriyorsun
kanka 1litre su veriyordum 1.5 a geçtim çok çabuk emiyordu gübre olarakta şuanda b52- micro- calmag- root- booster- activera- grow kullanıyorum root booster köklendirici her sulamada onu ekliyorum öyle biliyorum 1.5 litre su 2.gününde tekrardan ihtiyaç duyuyor

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Saksılar kaç litre dostum onu söylememişsin 2 günde bir 1.5 litre su vermek fazla gibi

Chelios

Yeni üye
Kanka bitki suyu icmiyor sıkıntıya girmis gibi Revive varsa öncelikle onu kullan artı yaprakların bildigin acık renk azot eksiliginden dolayı acık renk oluyordu tam emin deglm forumda var konu ordan bak kesin senin bitkinin problemi bu acık renk olmayacak bu kadar daha koyu olması gerekiyor grow gübrelerini kesmedin demi bloom a geçip? Bitkilerin iyi büyük ama o konuda problem yok
kanka öncelikle çok teşekkür ederim revive gübrem yok fakat sensizym var kargoda şuan yararlı olurmu olmazsa revive alayımmı yine

Chelios

Yeni üye
daha çiceklenme gübrelerine blooma falanda geçmedin normal büyüme gübrelerindeyim hala

Ü

Üye silindi 18784

Guest
20 litre saksı birkere AUTO için çok fazla onu söylemeliyim. 2 günde bir 1.5 litre sulama yapmakta fazla 37 günlük bitkiye. 3 günde bir sulama yapmalısın bu ortalama değerdir. Ancak asıl önemli olan saksı tamamen kurumuş olmalı nemli şekilde sulama yapman yararına DEĞİL zararına olur. Sulama miktarını 1 litreye düşür 3 günde kuruyorsa sorun yok devam et saksının kuru ağırlığını elinle kaldırarak hafızanda tut böylece kuruduğunu daha iyi anlarsın. Nem oranını göremedim nem yüksekse 45-50 arasına tut hasatın bol olsun

Shepard

Müptezel
Bitkilerin açık yeşil olma sebesi azot eksikliğidir. Azot grow gübrelerinde, azda olsa Calmagta bulunur. Grow gübresini arttırırsan sorunun çözülür.

kanka öncelikle çok teşekkür ederim revive gübrem yok fakat sensizym var kargoda şuan yararlı olurmu olmazsa revive alayımmı yine
Kanka Revive tamamen hemsire gibi düsün bitkinin her zamanı verebilirsin stres skntı oldugunda budadıgında atıyorum topping yaptıgın da falan grow gübrelerin kesme dedigim gibi Revive ve az bisey varsa güvercin gübresi at bol miktarda azot var icinde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • S stoner189:
    ***** hahahaha*
    ****** ***** ********** ***** *** ***** **
    **** ** ********** ***** **
  • S stoner189:
  • S stoner189:
  • S stoner189:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ** ** *** *** ***** ** ***** ******** **** ******* *** **** **** * ****** ******* ** **** ****** **** ***** **** ********* ****** ** *** ***** ***** ******** *** **** ** ********** ** *** **** hahahaha**** ***** *******
    ***** * ** **
  • S stoner189:
    **** ***** ******* ** ***** **** **** ******* ********* ***** ***** ** ** *** *** ***** ** ***** ******** **** ******* *** **** **** * ****** ******* ** **** ****** **** ***** **** ********* ****** ** *** ***** ***** ******** *** **** ** *****
    hahahaha** *** ******* ******** ** ******* ******
  • S stoner189:
    ******* ******** ** ***** *** ****** **
  • S stoner189:
  • S stoner189:
  • istr istr:
    ********** *** ** hahahaha** *** ******* ********
    ********* ***** ******* hahahaha** hahahaha* *** **
  • istr istr:
    ** hahahaha*** ***** ***
  • istr istr:
  • S stoner189:
    **** ***** ***** *** ***** ** ******* hahahaha**** ******* ****** hahahaha
    S stoner189: **** ***** ***** *** ***** ** ******* hahahaha**** ******* ****** hahahaha