Auto feminizet nedir acil bilgi pls

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
feminized demek dişileştirilmiş demek ama s2k sponsor feminizedları photoperiod olarak sattığı için milletin yanlış öğrenmesine sebep oluyor. ayrıca tohumları da s2k. dolandırıcılar.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
feminized demek dişileştirilmiş demek ama s2k sponsor feminizedları photoperiod olarak sattığı için milletin yanlış öğrenmesine sebep oluyor. ayrıca tohumları da s2k. dolandırıcılar.
Kanka eger öyle bir sikinti varsa auto diye satilan photo tohumlardan yeterli kadar hasat cikmaz. Her iki tohumunda isik gübre ve yetistirme süresi cok farklidir. Daha dogrusu photo tohuma auto gibi bakarsan bir bok olmaz.tama yetisir ama dedim ya dogru dürüst hasat alamazsin

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
Kanka eger öyle bir sikinti varsa auto diye satilan photo tohumlardan yeterli kadar hasat cikmaz. Her iki tohumunda isik gübre ve yetistirme süresi cok farklidir. Daha dogrusu photo tohuma auto gibi bakarsan bir bok olmaz.tama yetisir ama dedim ya dogru dürüst hasat alamazsin
valla işte 60 gün auto diye baktım 20/4 ışık verdim sonra 12/12 ye aldım taklıyorlar.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
valla işte 60 gün auto diye baktım 20/4 ışık verdim sonra 12/12 ye aldım taklıyorlar.
Kanka normalde bazi autolar 63 günde hasata gelir en gec 77 gün. <sende anladigim kadar ile daha ciceklenme yok. Kirmizi isiga agirlik ver .Photo tohumlari 12/12 aldigin zaman hadi cicek ac diyorsun. Gün isigi 2700 kelvin lambalarda kirmizi isik yogundur

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka normalde bazi autolar 63 günde hasata gelir en gec 77 gün. <sende anladigim kadar ile daha ciceklenme yok. Kirmizi isiga agirlik ver .Photo tohumlari 12/12 aldigin zaman hadi cicek ac diyorsun. Gün isigi 2700 kelvin lambalarda kirmizi isik yogundur
ve cok dikkatli ol 12 saat karanlik en ufak bir isik sintisi bile bozulmamali

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
valla işte 94.gündeyiz biraz çiçeklenme var ama sömekler ne zaman dolacak allah bilir bok gibi grow oldu s2k sponsor yüzüne.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
valla işte 94.gündeyiz biraz çiçeklenme var ama sömekler ne zaman dolacak allah bilir bok gibi grow oldu s2k sponsor yüzüne.
Kanka üzülme bundan sonra tavsiyelerimi izle cok hasat yaparsin. Belli ki tohumlarin photo. Takma kafana yetisme süresi uzayinca hasat cogalir. Öncelikle vermen gereken isik degerleri. PK 13/14 de basla. Su anadan itibaren senin yeterli isik, gübreye ihtiyacin var. sadce 12/12 Yetmez cicege gecmeye ve ciceklerin büyümesine vermen gerek isik gücünüde artirmalisin. Kanka bugün isik: watt,lux,lümen,par,ppf baslikli bie yeni konu actim. Oku o makeleyi gereken isik bilgilerini bulacaksin. Bol sömekler kanka .Dumanin bol olsun, :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********