Auto extrmee dostlar bi sikinti var ama lutfen yardimci olun

noname35

Üye
Selaminaleykum dostlar bu kizim auto extremee Suan 28. Günündeyiz gecen hafta reveg donemine girdi cicekleniyor
İlk hafta bos sulama ph ayarli
Biobizz kullaniyorum 2. Haftadan itibaren gubre takvimine gore haraket ettim haftada 2 kere su veriyorum 4 ggunde bir diyelim her birinde 1ml grow 1ml antivera veriyorum 3. Haftada 2ml callmag verdim yaprak uclarinda pencelesme var sanki strese girdi gibi ama her dk baktigim icin belki bana oyle geliyodur ve yasli yapraklarda sanki calmag eksikligi gibi yaniklar var ama callmag verdim yaprak yanigida son gunlerde ilerledi nem seviyem 55 ile 75 arasinda gidip geliyor sicakligim 27 28 gece 19 20 oluyor bi bakarmisiniz bi sikinti varmi flush mi atsam acaba ama zarar da vermek istemiyorum ustalar bi bakin bisey diyin ona gore hareket edeyim ve suyu toprak kirumadan asla vermiyorum hem parmakla kontrol ederim hem agirlikla simdiden cok tesekkur ederim cevaplar icin

Son düzenleme:

noname35

Üye
Gübreye bogdugum yok usta kim soyledi onu ben cizelgeye gore haraket ediyorum 2 ml yaziyorsa 1ml veriyorum

Ü

Üye silindi 24264

Guest
AN gubrelerinin cogu gerksiz gerekli degil yalnizca grow bloom zorundasin saglamak, geri kalanlar makro gubreler destekci daha kaliteli somek almak icin. Cogu marketleme ve bilgisi az olan yeni growerlar icin paketlenip tanitiliyor. Ben cok azla durmadan gubre basanlari sag takla attiran cok yetistirici biliyorum. Kullanmak kotude bisey degil yalnis anlama overdrive bende kullandim faydasini gordum artik cok seker agirlikli gubrelerden uzaklasmaya calisiyorum fakat cunku tadindaki fark inanilmaz

S

silas

Guest
Bitki çiçeğe girdiği için potasyum fosfor ihtiyacı artmış, işine yaramayan alt eski yaşlı yapraklarını infaz ediyor gücünü sömeklere harcıyor. Gübreyi arttırma bu ayar devam et, bloom gübresi zaten veriyorsundur.

noname35

Üye
Bitki çiçeğe girdiği için potasyum fosfor ihtiyacı artmış, işine yaramayan alt eski yaşlı yapraklarını infaz ediyor gücünü sömeklere harcıyor. Gübreyi arttırma bu ayar devam et, bloom gübresi zaten veriyorsundur.
kanka yok daha başlamadım bloom gübresi vermeye ondanmı oluyormuş allahımmmm ::((( şuan 4. hafta bitti kanka 5. haftada başlıcaktım blooma şimdi ışığı değiştirdim hps taktım ve su günü yarın bloom ve top max a başlıyorum. artı bi şey veriyimmi grow gübresini azaltmama gerek yok dimi yada birdaha callmag vermeme @silas kanka teşekkür ederim

noname35

Üye
AN gubrelerinin cogu gerksiz gerekli degil yalnizca grow bloom zorundasin saglamak, geri kalanlar makro gubreler destekci daha kaliteli somek almak icin. Cogu marketleme ve bilgisi az olan yeni growerlar icin paketlenip tanitiliyor. Ben cok azla durmadan gubre basanlari sag takla attiran cok yetistirici biliyorum. Kullanmak kotude bisey degil yalnis anlama overdrive bende kullandim faydasini gordum artik cok seker agirlikli gubrelerden uzaklasmaya calisiyorum fakat cunku tadindaki fark inanilmaz
aynen kanka overdrive tadını bozuyormuş haklısın bakalım bi bende deneyeyim tadındaki fark hoşuma gitmesse kullanmıcam bidaha ama hasatta çok fark ediyormuş diye almıştım bakalım tecrube edip ögrenicem yorumun için teşekkür ederim .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ******* ******* *** ***** ******** hahahaha **********
    +1
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** *** ** ******
    +1
  • istr istr:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ***** *** *** ******* **** *