Auto BlueDream -Mor- Fan Yaprakları

kush1925

Üye
kanka sa forumda arattım bulamadım :(
4 saksımın hepsi aynı hepsine aynı oranda gübre su veriyorum, sadece bu fotosunu eklediğim saksıda fan yaprakları morarmaya başlamış. Farklı kaynaklarda araştırdım genetikten olabilir yazan var flush at yazan var, sıcaklıktan olabilir diyenler var , sizce sebebi nedir ve nasıl müdahale edebilirim ?

24 ünde bu bitkiye flush attım gübre yanığından dolayı , dün akşam da 1.5LT suya 3ml a - 3 ml B + 1.5 Ml Carboload verdim (tang'e göre )

flush öncesi hali

güncel mor yapraklı hali

Son düzenleme:

kush1925

Üye
kanka 1 aydır karanlıkta hiç içeriye bakmadım ışık girmesin diye :D en son 18 derecelerdeydi zaten burada havalar akşam üstü 10-15 derece arasında olmaya başladı o sebeple aşırı bir soğuk olmuyor. ışık kapandı mı nem de kapanıyor sadece vantilatör calısıyor. akşama kontrol edeyim ışık kapanınca

Byfendi

Kıdemli Üye
Sadece bi bitkide var ve giris fanina yakin yerdeyse soguk yiyo olabilir. Ama morarmayla birlikte sararmada var , bu vitamin eksikliği de olabilir. Gecmis olsun

kush1925

Üye
sağol kanka yorum için 12 den vurmuşsun bu moraran direk giriş fanının yanında flush attığımdan çabuk kurusun diye giriş fanının önüne koymuştum

higthead

Jolly Green
Benım fan yaprakları koklerı kırmızıydı kımısı cok cok ınce mor renge donuyordu bıraz arastırma sonucu calmag eksıklıgı yazıları okudum 1 sulama calmag verdım o kırmızı haff morumsu fan govde koklerı duzelmıstı. sadece bılgı ıcın yazdım senın sorunu anlayamadım belkı soguktan

Ü

Üye silindi 22832

Guest
arkadaşlar fosfor ve magnezyum eksikliğinden olabilir bu problem.

bloom gübreni + calmag kullanmanı tavsiye ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ****** ******* ******* ** **** **** ********** hahahaha****** ********* hahahaha***** ****** ****** ****** ********
  • Coke Coke:
    ** ***** ** ********** ** ***** hahahaha****
    ** ******** ****** **** **** ***** hahahaha**
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    **** ****** hahahaha***** ********** ***** **** **** hahahaha* ****** ** ****** ********* hahahaha ******
    +1
    +1
  • K Ksksjssjjsj:
    ********** * ****** ***** hahahaha
  • K Ksksjssjjsj:
    ***** ******** ***** ** ** ** hahahaha ***** ** ** *** hahahaha **** ******* ***** **** ********** ****** * **** ********** ****** *** * ** ******** **** **** ** hahahaha** ** ***** ** ********** ** ***** hahahaha****
  • K Ksksjssjjsj:
  • Coke Coke:
    ** **** ****** hahahaha** ** hahahaha** ****
    *** ***** ***** hahahaha ***** **********
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahaha** hahahaha****** ***** hahahaha *** ***** *** ******* ******* ******** hahahaha ********** ******** ***** ***** ***
  • Coke Coke:
    *** ********* hahahaha** ********** *** ******** *** ***** *** ******* hahahaha* ***** ****** hahahaha ********* hahahaha ******
  • Coke Coke:
    *** ***** ***** hahahaha ***** ********** ***** ****** hahahaha* *** ****** **
    ***** ****** ***** *** ********** hahahaha**** ****** hahahaha* *** ****** **
    ***** ***** ***** ***** ******* **** *** ** *** *** hahahaha* *** ******* ****** ***** *** ********** **********

***** ***** ***** ***** ******* **** *** ** *** *** hahahaha* *** **
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ** ***** ***** **
  • I ichbinkrytpon:
    ** **** hahahaha
  • Coke Coke:
    ***** hahahaha** ***** ******* ********** *** ******* *** ** *********
  • Coke Coke:
    ***** ******* ****** hahahaha*
    ***** ** **** ***** * ****** hahahaha*
    ***** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** *** ***** hahahaha** ***** ******* ********** *** ******* *** ** *********
    +1
    TabldotLife TabldotLife: ***** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** ***... +1