Auto BlueDream ( Hasat?)

R

Ripley'sOG

Guest
Konu Güncel arkadaşlar.

16.10 Genel durum Gübreli sulama devam ediyor. LT/ 2 ml bigbud, 2 ml b-52, 2ml carboload, 4 ml Bloom AB ( 3 LT sulama yapıyorum )

@Ripley'sOG hocam müsait vaktinde bakıp yorum yapabilir misin? Çiçeklenmede 4. haftadayım. 1. Bitki daha hızlı gidiyor. Daha kaç haftası vardır sence? Eksik gördüğün yapmamı önerdiğin bir şey varsa duymak isterim.

-sorunsuz devam ediyor
-2 haftası felan var

CubeHaze

Üye
Konu güncel.

26.10 Genel durum. Gübreli sulama devam ediyor. LT/ 2 ml bigbud, 2 ml b-52, 2ml carboload, 4 ml Bloom AB

Bitki:

Trichome:

@Ripley'sOG @silas34 Bitkiningenel fotolarını ve trichome fotolarını yükledim. 81. gününde biraz yavaş gelişiyor. Sıcaklık 24 derece nem 50-60 arasında değişiyor ama ona rağmen biraz sıcaklık stresi gibi kıvrılmalar mevcut sebebi ne olabilir? Overdrive başlama zamanı gelmiş mi tahmini hasata ne kadar vardır? Bir de sömekler çok şişmiyor gibi geliyor bana. Sizce gidişatı nasıl yol gösterebilir misiniz?

CubeHaze

Üye
Konu güncel yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..
@silas34 @Mr.Mrs.420 @Ripley'sOG

14.11 Güncelleme

6 gün önce Flush yaptım. Flushtan önce 2 hafta Overdrive ve carboload kullandım. Toprak kurudu tekrar flushtan sonra. Kesme zamanı gelmiş mi vurayım mı makası ne diyorsunuz?

S

silas

Guest
gübreyi abartmadan devam et 3-5 gün bile fark ediyor hasatta, şeflıklar var daha

S

silas

Guest
Attıysan flush hiç gerek yok tekrar besin vermeye suyla devam et bir süre

CubeHaze

Üye
Hasat mıktarından memnun degılım. 2 bitkiden 50-60 gr falan cıktı heralde. tartım yok bilmiyorum. Işığım yetersiz kaldı. Kafası ve tadı tatmin etti beni. Bu defa tek bitki koydum

CubeHaze

Üye
250 watt cob led bence söylenen değeri yansıtmıyor. Hiç bişeyi eksik tutmadım aslında neden az hasat almış olabilirim

CubeHaze

Üye
ben sımdıkıne hıc dokunmuyorum. Egıtım toping falan bısı yapmadım. Koydum kabıne gubresını verıyorum sadece. bakalım nasıl gidicek kıyaslıcam. ona göre diger growda karar vericem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** ********** *** **** ********** **** ***** ****** *** ***** *** ***** ** ******* ******** ** *** ********* ********* ** hahahaha** ******* **** ***** **** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** ***** hahahaha**** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ******** ****** ******* ** ** ****** *** ********* ******** ****** ***** ***** ******* ***** ** ***** *** **** hahahaha ****** ***** ******** ** hahahaha** ***** ********* hahahaha* **** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    ******* hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* *** ****** *** ******* hahahaha***
    +1
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ** ** ***** ** ******* ******* *** *** ****** *** *** ** *** *** ** ****** **** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ***** *** ******* ****** ****** ******* ** ******** ** ********** **** * ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ****** ******** ***** ******* ** ** ** ********* ********* ******** *** ****** ***** *** ***** ********* ****** *** *** ******** ********** ***** ****** ******* ******** ***** ****** ******* ***** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ***** *** ***** **** ****** ** ** ** ********** ***** ***** ******** ********** ***** ****** **** ********** ****** ***** ******** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*
    Bandaleros Bandaleros: ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*