Auto Bitki Dış Mekan Yardım

alihar61

Yeni üye
Canalar Auto Tohum Dışarıda saksıda Karadenzi Bölgesi Doğal %70 Nem sabah Akşam Güneş Mayıs Ortası Tohum Eksem Verim Alabilirmiyim Tavsiyeleriniz Lütfen

zoom

Yeni üye
kankam ilk growunsa benim gibi, saglam hatalar yapiyoruz benim photo kaldırıyor ama senin auto o kadar dayanıklı olmayabilir

Legend86

Müptezel
Canalar Auto Tohum Dışarıda saksıda Karadenzi Bölgesi Doğal %70 Nem sabah Akşam Güneş Mayıs Ortası Tohum Eksem Verim Alabilirmiyim Tavsiyeleriniz Lütfen
Mayıs ortası kıyı kesim için auto outdoor da ideal rakım yüksek ise haziran başında fide şeklinde ekebilirsin, Karadeniz yüksek kesimler gece 9 derecelere kadar düşüyor, mayıs ayı yüksek kesimler için sıkıntı, photo olsa sorun yok derdim de auto olmaz, olurda randıman az olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
    ** * ********** ****** ****** hahahaha* ******* hahahaha ******** ****** hahahaha *** *** ******** *** ******* hahahaha*****
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha** hahahaha ******* **********
  • A artinba:
    ** ******* ******** ** *** ** hahahaha** hahahaha**** ***** * ****** ******** ********** ** ********** **** ******** **
  • NE0 NE0:
    ***** ** *** ******* ****** ******* ****** ***** ********* ***** ** ******* hahahaha*** hahahaha ****** ***** ***** ******* ***** ***** ****** ***** hahahaha*
    ******* ***** ********* ******** ********* *** ********* * ****** *** ****** ***** ** ** ** **** **** ****** *****
  • NE0 NE0:
    hahahaha** ***** ***** ******** ** ***** ****** ******* ******** ** *** ** hahahaha** hahahaha**** ***** * ****** ******** ********** ** ********** **** ******** **
  • A artinba:
  • O obeb:
    **
  • NE0 NE0:
    **
  • Bomberx Bomberx:
    ** *
  • O obeb:
    hahahaha ** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** *** ********** ***** **
  • NE0 NE0:
  • A artinba:
  • A artinba:
    **** ********* ***** *** ***** ***** ******* ********* ********** ********* * *********
  • A artinba:
    ********** hahahaha****** ******** ****** ********** *******
    +1
  • A artinba:
    ********* hahahaha* *******
  • O obeb:
    *** **** **
    ******* ***** **** ********** hahahaha****** ******** ****** ********** *******
    TabldotLife TabldotLife: ****